Tema Fundit
» “Shiste” mend në fshat me Ferrari të vjedhur, arrestohet nga policia
Mon 8 Aug 2016 - 22:13 nga Geri

» Pershendetni njeri-tjetrin kur hyni dhe kur largoheni nga forumi.
Sat 11 Apr 2015 - 10:46 nga Cimi

» Si ju duket Forumi Hapësira Jonë
Tue 3 Mar 2015 - 2:52 nga kushtrimi4

» Nje lule per.....
Sat 28 Feb 2015 - 12:12 nga kushtrimi4

» Eshtrat e Heroit Isa Boletini i dorëzohen komunës së Mitrovicës
Fri 13 Feb 2015 - 11:04 nga kushtrimi4

» legjenda deshiron jete pjese e stafi te forum hapesira me pelqen shum forum
Wed 28 Jan 2015 - 3:51 nga Erisa

» Shpjegimi i horoskopit tuaj
Mon 26 Jan 2015 - 10:23 nga ganimet1

» erisa i pengoj shum terhiqem nga forum
Mon 26 Jan 2015 - 9:50 nga Legjenda

» Pershendetje
Mon 26 Jan 2015 - 9:27 nga Legjenda

» legjenda deshiroj jete ne stafi ne webmaster opsion panel
Sun 25 Jan 2015 - 9:24 nga Erisa

» legjenda deshiron ni perparim shum te madh per forum
Sat 24 Jan 2015 - 11:27 nga Erisa

» C'ju ka sjelle mergimi?
Sat 24 Jan 2015 - 9:28 nga albi3

» legjenda kerkon nga motra erisa perse me perjashtove arsye
Fri 23 Jan 2015 - 11:22 nga Erisa

» A mendoni nje dite te ktheheni ne vendlindje´?
Wed 21 Jan 2015 - 12:41 nga kushtrimi4

» Pershendetje!
Mon 19 Jan 2015 - 11:41 nga Legjenda

» pershendetje nga kushtrimi4
Mon 19 Jan 2015 - 2:40 nga kushtrimi4

» Mire se ju gjej ne kete ore te vone pagjumsa
Sun 18 Jan 2015 - 13:13 nga Cimi

» Disaine per forumin
Sun 16 Feb 2014 - 1:12 nga Erisa

» Cili shtet i huaj mendoni që ka ma shumë shqiptarë ?
Wed 12 Feb 2014 - 12:06 nga alex_a

» Poezi malli per gurbetin
Wed 12 Feb 2014 - 9:53 nga Shaban Cakolli

» Poezi dashurie
Wed 12 Feb 2014 - 9:40 nga Shaban Cakolli

» Komente mbi Fotot me imazh origjinal te Anetarit
Wed 12 Feb 2014 - 9:35 nga Shaban Cakolli

» Foto te Avatarve te Anetarit
Wed 12 Feb 2014 - 9:32 nga Shaban Cakolli

» Ika se..!!
Wed 12 Feb 2014 - 9:28 nga Shaban Cakolli

» Duke menduar per ty....
Wed 12 Feb 2014 - 9:23 nga Shaban Cakolli

» Një Tregim i mire lexoje sot! Neser mund te jete shume vone !!
Wed 12 Feb 2014 - 9:21 nga Shaban Cakolli

» Te biesh ne dashuri humbet kontrollin
Wed 12 Feb 2014 - 9:19 nga Shaban Cakolli

» A kishit Pas Guxim ..???
Wed 12 Feb 2014 - 9:18 nga Shaban Cakolli

» A mund te kontrollohen ndjenjat e dashurise?
Wed 12 Feb 2014 - 9:17 nga Shaban Cakolli

»  Amy sfidon ngricën me bikini
Wed 12 Feb 2014 - 9:15 nga Shaban Cakolli

identifikimi

Harrova fjalkalimin
 
 
Or
 
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 83 më Mon 11 Apr 2011 - 8:47
Statistikat
Forumi ka 1094 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri MinireG.

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 139730 artikuj v 6119 temat
Top posters
Geri (19697)
 
Erisa (12061)
 
Dewil (10415)
 
Merisa (8930)
 
engjell a djall (7372)
 
Gentta (5553)
 
Shpejtimi (4253)
 
MitrovicA (3880)
 
Shaban Cakolli (3445)
 
Arla (2501)
 

July 2018
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Calendar Calendar

Partneret Tane
Koha ne Trojet Shqipetare
TIRANA PRISHTINA SHKUPI
Kendi i antarve te forumit
chit - chat
Show Biz
life style
Dashuri & Sex
Amy sfidon ngricën me bikini

Sun 9 Feb 2014 - 11:24 nga Erisa

Ish-miss Britania dhe një finaliste në Miss Universin 2013, Amy Willerton tregoi linjat e saj të mrekullueshme, në …

[ Më shumë ]

Komentet: 2

“Piratët e Karaibeve 5”

Tue 2 Jul 2013 - 23:02 nga Erisa

Pjesa e pestë e filmit “Piratët e Karaibeve” do të nisë xhirimet në fund të këtij viti. Producenti Jerry …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Përfundon dashuria Barbara-Pato

Tue 2 Jul 2013 - 22:59 nga Erisa

Historia e dashurisë mes Patos dhe Barbara Berlusconit ka përfunduar. Sipas revistës ‘Chi’, vajza e presidentit …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Lewis dhe Nicole pak ditë para ndarjes

Tue 2 Jul 2013 - 22:57 nga Erisa

Të hënën, Lewis Hamilton dhe Nicole Scherzinger njoftuan dhënien fund të romancës së tyre 5-vjeçare me …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

“Paris Fashion Week” gjen të përgatitur Rihanna-n

Tue 2 Jul 2013 - 22:54 nga Erisa

Nisja e “Paris Fashion Week” ka gjetur të përgatitur Rihanna-n. Këngëtarja 25-vjeçare është fotografuar në …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

© Copy Right 2008 - 2014 Ndalohet riprodhimi i pa autorizuar i faqes "hapesira jone forum"