Sa deshir do kisha.........

Faqja 2 e 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Shko poshtë

Sa deshir do kisha.........

Mesazh nga Geri prej Fri 13 Nov 2009 - 10:48

First topic message reminder :

Sa deshir do kisha te ishte njona ktu..

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Re: Sa deshir do kisha.........

Mesazh nga princi prej Sat 12 Dec 2009 - 23:58

te mos mendoja asgjeee
avatar
princi
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 75
 <b>Piket</b> Piket : 75
Regjistruar : 27/11/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa deshir do kisha.........

Mesazh nga Vizitor prej Sun 13 Dec 2009 - 0:07

sa deshir do kisha te mendoje pozitiv
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa deshir do kisha.........

Mesazh nga princi prej Sun 13 Dec 2009 - 0:08

sa deshir dote kisha ta harroje atee
avatar
princi
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 75
 <b>Piket</b> Piket : 75
Regjistruar : 27/11/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa deshir do kisha.........

Mesazh nga KLEA LOVE prej Sun 13 Dec 2009 - 0:30

sa deshir do kisha te mos ket thashetheme ne kete bote
avatar
KLEA LOVE
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 861
 <b>Piket</b> Piket : 993
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : MILANO

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa deshir do kisha.........

Mesazh nga MitrovicA prej Sun 13 Dec 2009 - 10:21

o sa deshir do kisha te isha tani ne Amerik
avatar
MitrovicA
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3880
 <b>Piket</b> Piket : 3966
Regjistruar : 25/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa deshir do kisha.........

Mesazh nga Erisa prej Mon 14 Dec 2009 - 0:01

Sa deshir do kisha te ishte njoni ketu?

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa deshir do kisha.........

Mesazh nga Merisa prej Sat 9 Jan 2010 - 21:24

sa deshire do kisha ta kisha motren prane
avatar
Merisa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 8930
 <b>Piket</b> Piket : 9170
Regjistruar : 26/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne zemren e...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa deshir do kisha.........

Mesazh nga Vizitor prej Sat 9 Jan 2010 - 21:26

sa deshir do kisha te ikja ne pej tani
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa deshir do kisha.........

Mesazh nga Merisa prej Sat 9 Jan 2010 - 21:29

sa deshire do kisha te vinte viola ne peje
avatar
Merisa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 8930
 <b>Piket</b> Piket : 9170
Regjistruar : 26/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne zemren e...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa deshir do kisha.........

Mesazh nga Erisa prej Mon 11 Jan 2010 - 1:40

sa deshir do kisha te jet motra ime meri

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa deshir do kisha.........

Mesazh nga Vizitor prej Mon 11 Jan 2010 - 1:41

sa deshir do kisha ta kisha babin gjall
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa deshir do kisha.........

Mesazh nga Arber prej Mon 11 Jan 2010 - 2:55

sa deshir do kishaa, te jem pran asaj qe sme me deshti

Arber
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 22
 <b>Piket</b> Piket : 24
Regjistruar : 09/12/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : kosove

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa deshir do kisha.........

Mesazh nga MitrovicA prej Mon 11 Jan 2010 - 4:53

as deshir kisha po te ishte njana ne Msn
avatar
MitrovicA
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3880
 <b>Piket</b> Piket : 3966
Regjistruar : 25/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa deshir do kisha.........

Mesazh nga Erisa prej Mon 11 Jan 2010 - 4:54

sa deshir do kisha te jem dhe une ne msn

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa deshir do kisha.........

Mesazh nga Vizitor prej Tue 12 Jan 2010 - 0:49

Viola shkruajti:SA DESHIR DO KISHA TE ISHTE BABI IM GJALL
Sa deshir do kisha qe Viola te behej e forte
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa deshir do kisha.........

Mesazh nga Vizitor prej Tue 12 Jan 2010 - 1:39

sa deshir do kisha dhe un mi voglushe por spo mundem
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa deshir do kisha.........

Mesazh nga Vizitor prej Tue 12 Jan 2010 - 1:43

Viola shkruajti:sa deshir do kisha dhe un mi voglushe por spo mundem
E kuptoj shume mire dhimbjen tende motre e dashur,eshte veshtir te humbesh dike qe do,dhe une kam perjetu diqka te till,por u pajtova tashme,duhet te jesh krenare te mbash koken lart e te ecesh perpara,keshtu do donte dhe babi ty jam e sigurt per kete
Sa deshir do kisha te isha tani me Violen e bukur,e te bisedonim gjate bashke
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa deshir do kisha.........

Mesazh nga Vizitor prej Tue 12 Jan 2010 - 1:46

Voglushja shkruajti:
Viola shkruajti:sa deshir do kisha dhe un mi voglushe por spo mundem
E kuptoj shume mire dhimbjen tende motre e dashur,eshte veshtir te humbesh dike qe do,dhe une kam perjetu diqka te till,por u pajtova tashme,duhet te jesh krenare te mbash koken lart e te ecesh perpara,keshtu do donte dhe babi ty jam e sigurt per kete
Sa deshir do kisha te isha tani me Violen e bukur,e te bisedonim gjate bashke
sae mir qe je flm shum qe me perkrah motrushke
sa deshir do kisha dhe un te isha me voglushen
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa deshir do kisha.........

Mesazh nga Vizitor prej Tue 12 Jan 2010 - 1:52

Ajde mos u merzit se cdo gje do behet mire,behu e forte
Sa deshir do kisha te mos shihja me lot ne syt e bukur te Violes
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa deshir do kisha.........

Mesazh nga Erisa prej Tue 12 Jan 2010 - 3:49

sa deshir do kisha te flas ne msn me nje mikesh te moshuar qe e kam shumm xhan

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa deshir do kisha.........

Mesazh nga Vizitor prej Tue 12 Jan 2010 - 5:12

Sa deshir do kisha te vinte tani dikush ne forum
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa deshir do kisha.........

Mesazh nga Erisa prej Sat 6 Feb 2010 - 0:52

Sa dedhir do kisha ...te pija kaffe me motrat e mia merin,violen dhe ket siper pajtimen

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa deshir do kisha.........

Mesazh nga Vizitor prej Sat 6 Feb 2010 - 0:58

Sa deshir do kisha dhe une moi tetovare
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa deshir do kisha.........

Mesazh nga Erisa prej Sat 6 Feb 2010 - 0:59

Sa deshir do kisha....jeni vertet si shpirta lum ato fraera qe ju presin

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa deshir do kisha.........

Mesazh nga Elhamiu prej Sat 6 Feb 2010 - 3:56

sa deshur do kisha te kem pran dashurin time
avatar
Elhamiu
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 599
 <b>Piket</b> Piket : 607
Regjistruar : 23/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Gjilane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa deshir do kisha.........

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi