Permbyte ne Shkoder.

 :: Zone e Lire :: Lajme

Shko poshtë

Permbyte ne Shkoder.

Mesazh nga Erisa1 prej Fri 8 Jan 2010 - 13:00

Prifti: Presim permiresim te situates
08/01/2010

Ministri i Energjitikes Dritan Prifti u shpreh optimist per nje permiresim te situates ne ditet ne vazhdim.

Ne nje konference per mediat, kreu i energjitikes thekson se edhe pse sot pasdite dhe gjate mbremjes parashikohen reshje ato nuk do te ndikojne fuqishem ne kaskaden e Drinit, pasi shumica e bores ka shkrire.

Prifti njoftoi se Fierza ka arritur ne nivelin e 292.5 metrave, ndersa gjate 24 oreve te fundit eshte shenuar rritje ne 21 centimeter; ne Koman regjistrohet niveli 172.9 metra, 90 centimeter me i ulet se dje, ndersa Vau i Dejes regjistron thellesine 74.85 metra, 20 centimetra me pak se disa ore me pare.

Ministri theksoi se shkarkimet nga tre hidrocenetralet do te vazhdojne
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Zone e Lire :: Lajme

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi