A ka rendesi pamja fizike ne dashuri?

Shko poshtë

A ka rendesi pamja fizike ne dashuri?

Mesazh nga Erisa prej Fri 15 Jan 2010 - 8:14

Sa ka rendesi pamja fizike e mashkullit/femres? tek ju apo me mire te them keshtu a me shum eka rendesi pamja fizike tek ju apo mendoni qe kjo eshte dicka kalimtare e ne radhe te pare eshte mendja dhe shpirti i njeriut? Apo thjesht instikti qe te terheq ne fillim?Mirepres mendimet tuaja.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A ka rendesi pamja fizike ne dashuri?

Mesazh nga Geri prej Fri 15 Jan 2010 - 8:17

Besoj qe nuk ka aq shum rendesi pamja fizike ne nji dashuri..por cdo gje e ka rolin e vet dhe pamja fizike ka te bej por joo ne dashuri ate qe ndien njeriu per dike tjeter esht brenda ne zemer.. por dashurohet nga pamja fizike dhe nga shpirti sinqert.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A ka rendesi pamja fizike ne dashuri?

Mesazh nga Erisa prej Fri 15 Jan 2010 - 8:24

Ndoshta nuk luan rolin kryesor pamja fizike por ama rol te rendesishem.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A ka rendesi pamja fizike ne dashuri?

Mesazh nga Arla prej Fri 15 Jan 2010 - 10:11

Na pelqen e bukura, por dashurojme perberjen brenda.Pa te bukuren jetojme sepse e bukura mund te shfaqet me imagjinaten tone, por perberja e njeriut na mban te lidhur pas vetes.
avatar
Arla
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2501
 <b>Piket</b> Piket : 2696
Regjistruar : 06/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A ka rendesi pamja fizike ne dashuri?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 15 Jan 2010 - 21:36

PER MUA KA RENDESI PAMJA E DASHURIS DHE JO PAMJA FIZIKE PAMJEN
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A ka rendesi pamja fizike ne dashuri?

Mesazh nga Elhamiu prej Fri 15 Jan 2010 - 23:34

pamja fizike, ne dashuri jo, edhe pamja po ndryshon doshta pas disa muaje do biesh ne kil apo hypesh , apo do lendohesh , jeta ka rrug si dihet
por dashuri shef mbrenda zemren , e po e nderpreve zemren at qfar ndjen sdo kesh kurr te mir ne jet, aty ku se pret aty do lind pasoja
avatar
Elhamiu
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 599
 <b>Piket</b> Piket : 607
Regjistruar : 23/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Gjilane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A ka rendesi pamja fizike ne dashuri?

Mesazh nga Erisa prej Sat 16 Jan 2010 - 7:05

Ja si mendoj une, c,rendesi ka pamja fizike nese tek personi qe dashuron sheh ate qe do ti te shohesh, me shume kane rendesi vlerat e ketij njeriu sesa bukuria e tij fizike. Nje shprehje e bukur thote " Njeriu eshte i bukur kur ka shpirtin te tille"

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A ka rendesi pamja fizike ne dashuri?

Mesazh nga Elhamiu prej Sat 16 Jan 2010 - 7:40

une , nga leximet edhe nga te vjetrit, por kam par edhe ne disa filma te huaj . ne nji filum , thot.
ishin dy te dashuruar por mashkuli, dorogagji, vrases, i keq shkurt. por aq shum qe doke e dashura qe 1 her ne 3 muaj u dakoshin , .. i tha e dashur nuk te dua ne bukuri nuk te dua historin tende, por edu zemren tende shpirtin ten qe me done dhe mua
avatar
Elhamiu
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 599
 <b>Piket</b> Piket : 607
Regjistruar : 23/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Gjilane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A ka rendesi pamja fizike ne dashuri?

Mesazh nga Erisa1 prej Sat 16 Jan 2010 - 8:30

Ne zgjedhjen qe do beja do doja qe i dashuri im te ishte edhe i mire ne shpirt por edhe ne pamjen fizike.
Nuk jam dakort me ata qe thone ska rendesi pamia fizike.
Por jam dakort qe te jen te dyja te barabarta edhe pamja edhe zemra.
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A ka rendesi pamja fizike ne dashuri?

Mesazh nga Shpejtimi prej Wed 10 Nov 2010 - 18:29

Viola shkruajti:PER MUA KA RENDESI PAMJA E DASHURIS DHE JO PAMJA FIZIKE PAMJEN
edhe une pajtohem me ty qe une e dua bukurin pamjen shpirterore jo bukrin pamjen fizike
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A ka rendesi pamja fizike ne dashuri?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 3 Feb 2011 - 5:38

Per mua ka rendesi pamja e shpirtit pasqyra e tij.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A ka rendesi pamja fizike ne dashuri?

Mesazh nga Lali prej Thu 3 Feb 2011 - 5:42

po more ka rëndesi se mund te jet pa 1 kam
avatar
Lali
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 259
 <b>Piket</b> Piket : 266
Regjistruar : 23/01/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A ka rendesi pamja fizike ne dashuri?

Mesazh nga Burrelsja prej Sun 16 Jun 2013 - 17:45

per mu jo....do i du shpirtin se bukuria ik e vjen po dashurin e vertet se gjennn
avatar
Burrelsja
VIP
VIP

<b>Postime</b> Postime : 494
 <b>Piket</b> Piket : 496
Regjistruar : 26/03/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 22
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A ka rendesi pamja fizike ne dashuri?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi