Pershkruani anetaret e forumit

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtë

Pershkruani anetaret e forumit

Mesazh nga Geri prej Fri 24 Apr 2009 - 7:36

First topic message reminder :

Me pershkruani ju lutem cfare mendimi keni per cdo anetar te forumit

Jam shume kurioz , do desha komente te sinqerta ....

filloni Very Happy
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Re: Pershkruani anetaret e forumit

Mesazh nga engjell a djall prej Tue 28 Apr 2009 - 5:19

dleq
avatar
engjell a djall
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 7372
 <b>Piket</b> Piket : 8226
Regjistruar : 25/04/2009

http://hapesira.forumotions.net/shkrimtare-shqiptare-f48/poezi-n

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershkruani anetaret e forumit

Mesazh nga Erisa prej Tue 28 Apr 2009 - 5:19

shpirt
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershkruani anetaret e forumit

Mesazh nga KLEA LOVE prej Tue 28 Apr 2009 - 5:20

E MIRE EDHE I MIRE ERI
avatar
KLEA LOVE
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 861
 <b>Piket</b> Piket : 993
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : MILANO

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershkruani anetaret e forumit

Mesazh nga Erisa prej Tue 28 Apr 2009 - 5:20

Respekt
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershkruani anetaret e forumit

Mesazh nga engjell a djall prej Tue 19 May 2009 - 11:24

oshte e mir dhe i them naten yll
avatar
engjell a djall
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 7372
 <b>Piket</b> Piket : 8226
Regjistruar : 25/04/2009

http://hapesira.forumotions.net/shkrimtare-shqiptare-f48/poezi-n

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershkruani anetaret e forumit

Mesazh nga Erisa prej Tue 19 May 2009 - 11:37

Eshte si shpirt flm naten
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershkruani anetaret e forumit

Mesazh nga engjell a djall prej Tue 19 May 2009 - 17:19

eshte shum shum e vecant kush e njeh di ta vleroj
avatar
engjell a djall
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 7372
 <b>Piket</b> Piket : 8226
Regjistruar : 25/04/2009

http://hapesira.forumotions.net/shkrimtare-shqiptare-f48/poezi-n

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershkruani anetaret e forumit

Mesazh nga Erisa prej Tue 19 May 2009 - 21:09

Eshte engjell sdi cfare ti them respekt
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershkruani anetaret e forumit

Mesazh nga MitrovicA prej Tue 19 May 2009 - 21:28

eshte e bukur ka kultur te lart dhe ka respekt per te gjith
avatar
MitrovicA
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3880
 <b>Piket</b> Piket : 3966
Regjistruar : 25/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershkruani anetaret e forumit

Mesazh nga Erisa prej Tue 19 May 2009 - 22:37

flm mitrovica je i pa pare respekt nga une gjithmon
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershkruani anetaret e forumit

Mesazh nga Vizitor prej Wed 10 Mar 2010 - 11:22

E bukur e kendshme e shoqerushme
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershkruani anetaret e forumit

Mesazh nga KLEA LOVE prej Wed 10 Mar 2010 - 12:36

rrespekte per te eshte shum e zgjuar edhe shum e edukuar me te gjithe
avatar
KLEA LOVE
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 861
 <b>Piket</b> Piket : 993
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : MILANO

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershkruani anetaret e forumit

Mesazh nga Interesant prej Wed 10 Mar 2010 - 20:36

e sinqerte ne ate cfar thote, luftarake per ate cfar i perket, dinake per t'i ruajtur vlerat personale qe i perkasin ...
avatar
Interesant
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1110
 <b>Piket</b> Piket : 1115
Regjistruar : 24/10/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Peja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershkruani anetaret e forumit

Mesazh nga Ardhmeria prej Wed 10 Mar 2010 - 20:41

esht nje vlla shum i durueshem dhe i mirekuptueshem dhe i sinqet e i respektuar dhe nderuar me te gjith kam nderin qe mund ta quaj vlla
avatar
Ardhmeria
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 483
 <b>Piket</b> Piket : 485
Regjistruar : 09/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershkruani anetaret e forumit

Mesazh nga Erisa prej Wed 10 Mar 2010 - 20:42

I drejt dhe me shum karakter te lart

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershkruani anetaret e forumit

Mesazh nga Interesant prej Wed 10 Mar 2010 - 20:44

Karakteristike e saj eshte intelegjenca dhe menquria ne momentin e duhur, enigmatike ndonjehere por e bukur Very Happy
avatar
Interesant
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1110
 <b>Piket</b> Piket : 1115
Regjistruar : 24/10/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Peja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershkruani anetaret e forumit

Mesazh nga Erisa prej Wed 10 Mar 2010 - 20:45

Miqesin me te gjith

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershkruani anetaret e forumit

Mesazh nga Ardhmeria prej Wed 10 Mar 2010 - 20:47

esht nje Princesh bukuroshe dhe shum e respektuar nga ana ime
avatar
Ardhmeria
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 483
 <b>Piket</b> Piket : 485
Regjistruar : 09/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershkruani anetaret e forumit

Mesazh nga Vizitor prej Wed 10 Mar 2010 - 22:11

Keshtu jan te gjithe!


Edituar për herë të fundit nga Viola në Thu 11 Mar 2010 - 22:10, edituar 2 herë gjithsej
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershkruani anetaret e forumit

Mesazh nga Geri prej Thu 11 Mar 2010 - 5:29

Kjo tem esht pershkruani antaret e forumit
Jo cfar mendo per personin me siper.
Ju faleminderit
......................................................................................................

Une antaret e forumit i pershkruaj te mir po icik te ftoht
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershkruani anetaret e forumit

Mesazh nga Vizitor prej Thu 11 Mar 2010 - 6:14

Jan yje,lum forumi qe i ka
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershkruani anetaret e forumit

Mesazh nga Vizitor prej Thu 11 Mar 2010 - 6:19

Geri shkruajti:Kjo tem esht pershkruani antaret e forumit
Jo cfar mendo per personin me siper.
Ju faleminderit
......................................................................................................

Une antaret e forumit i pershkruaj te mir po icik te ftoht


po geri ke te drejt po si kuptoj njerzit pse nuk me len rehat dhe perzihen ne jeten time


Une antaret e forumit i pershkruj te mire
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershkruani anetaret e forumit

Mesazh nga Elhamiu prej Thu 11 Mar 2010 - 8:47

zoti ka peshoren me te mir .
avatar
Elhamiu
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 599
 <b>Piket</b> Piket : 607
Regjistruar : 23/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Gjilane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershkruani anetaret e forumit

Mesazh nga Erisa prej Fri 12 Mar 2010 - 3:04

Jeni yje gjith

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershkruani anetaret e forumit

Mesazh nga Interesant prej Fri 12 Mar 2010 - 3:06

Nje vjaze elegante, zeshkane, shtat mesatar, e bukur dhe simptatike dhe harrova patjeter se e mencur Very Happy
avatar
Interesant
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1110
 <b>Piket</b> Piket : 1115
Regjistruar : 24/10/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Peja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershkruani anetaret e forumit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi