Shkoder, plagos vellane, hidhet nga kati i peste

 :: Zone e Lire :: Lajme

Shko poshtë

Shkoder, plagos vellane, hidhet nga kati i peste

Mesazh nga Erisa1 prej Thu 21 Jan 2010 - 22:56

Shkoder, plagos vellane, hidhet nga kati i peste
22/01/2010Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Shkoder me pasoje vdekjen e nje personi dhe plagosjen e vellait te tij.
Sipas informacioneve nga ky qytet, pasi goditi te vellane, Musa Hebovija u hodh nga kati i peste duke gjetur vdekjen e menjehershme.

Nderkohe i lenduari Myzafer Hebovija ndodhet ne spital, jashte rrezikut per jeten.

Ende nuk dihen motivet e kesaj ngjarjeje te pazakonte, nderkohe kane nisur hetimet per zbardhjen e saj.
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Zone e Lire :: Lajme

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi