Aksident rrugor, nje i vdekur

 :: Zone e Lire :: Lajme

Shko poshtë

Aksident rrugor, nje i vdekur

Mesazh nga Geri prej Sun 24 Jan 2010 - 23:38


Nje
tjeter aksident automobilistik ka ndodhur ne aksin rrugor Fushe Kruje –
Mamurras, me pasoje vdekjen e nje personi dhe plagosjen e te fejuares
se tij.


Nje
autoveture me targa te huaja, qe drejtohej nga Luan Elezi, nga Tirana
ka dale nga rruga ne fshatin Luze te Krujes. Sipas policise autovetura
po levizte ne drejtim te Tiranes, ku drejtuesi i mjetit ka humbur
kontrollin, duke dale nga rruga dhe eshte peplasur me nje kove te nje
fadrome ne ane te karburantit.

Sipas policise shpejtesia e
madhe e drejtuesit te autovetures ka bere qe me gjithe perpjekjet per
ta frenuar, makina eshte ndalur 30 metra me larg, pas perplasjes me
koven e fadromes.

Per pasoje ka gjetur vdekjen Luan Elezi nga
Tirana, si dhe eshte plagosur rende sipas policise edhe e fejuara e tij
e cila ndodhet ne Spitalin Ushtarak Tirane duke marre edhe ndihmen e
pare nga mjeket.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Zone e Lire :: Lajme

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi