Nje Faqe Nga Ditari I Jetes Suaj...

Shko poshtë

Nje Faqe Nga Ditari I Jetes Suaj...

Mesazh nga Erisa prej Wed 27 Jan 2010 - 21:52

Ne kete tem kisha pas deshir qe te shkruajm nje faqe(flet)nga ditari i jetes sone...
ajo qe ne na ka len kujtimet me te mirat(ose me te hidhurat) gjat jetes tone...flm.......

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje Faqe Nga Ditari I Jetes Suaj...

Mesazh nga Erisa prej Mon 5 Apr 2010 - 5:25

Nje flete nga ditari im!...


Dashuria vjen pa te thene ''Mirmengjesi''dhe iken pa te thene ''Lamtumire''!...Etille eshte dashuria,sidomos ne adoleshence,ne moshen ku cdo gje qe fluturon te duket e kapshme.Te flasesh per nje flete te ditarit,e aq me teper kur ka lidhje me ndjenjat,nuk eshte e lehte.Me duhet te shkruaj dicka,e pse jo dhe te verteten?!Ndoshta do te ishte me e lehtenese do te me vinin ndermend,apo te kisha shkruar kete flete ne ditar.Kjo eshte nje nga ato fleteqe s'kishte nevoje qe te shkruhej ne ditar sepse ashtu sic ishte e thjeshte,e bukur,e dhimbshme,e hidheruar ,spontante,mbetet ne memorje.Eshte e tepert te zgjatem tani.Ishte vjeshte.Me duhej te shkoja ne nje vend ku sdo te njihja askend,ku gjithcka do me dukej krejt e huaj.Madje edhe dielli s'eshte nje per te gjithe,edhe drita e henes dhe e yjeve,nata dhe shiu,cdo gje me tjeter me dukej e huaj.Me duhej te shkoja edhe pse pa deshiren time.Dhe ja krejt papritur u gjenda perpara teje per te te thene''Lamtumire''.Por jo,ti s'me lejoje te flisja.Flisje vetem ti si zakonisht,por disi ndryshe.Kishe nje fytyre te zbehte,sy...nuk e di,te skuqur e te perlotur bashke,nje ze te mekur qe pengohej diku para se te dilte.E megjithate perpiqesha te nderhyja e te strukesha pas fjaleve te tuadhe te hyja ne skutat e shpirtit tend,aty te gjaja pak ngrohtesi,shprese,kurajo e perkrahje...Kisha nevoje vetem per nje fjalepor...Jo,eshte e pamundur,e megjithese te gjitha mi kishe lexuar me sy vazhdoje te flisje,e te flisje.Flisje pa kuptim.Epastaj heshtje...Dhe pastaj peshperitmas me the ''DHE KOHA PO QAN PER LARGESIN TENDE''!...dhe lotet te rridhnin nen sy papushim!...Dhe une vazhdova rrugen,ndoshta rrugen tende.Ike dhe pse kjo sjellje nuk te perkiste ty.Ike,u largove para meje mes shiut qe binte e njomte lehte floket e mi,mes loteve qe rridhnin papushim.Largimi yt me tha''Lamtumire''!...Gjethet bien ngadale nga pemet dhe bashke me to disa pika loti nga syte e mi.Dimer i eger tashme hyn dhe zemra ime lengon per kete fatkeqesi.Une trishtohem sepse tashme do te me duhet qe qe fill e vetme te perballoj kete dimer te acarte dhe ku i dihet ndoshta shume te gjate,zemra me mbushet plot dhimbje,plot brenga dhe ne kete mundim shkaterrimtare.Lotet e mi rrjedhin pa pushim,pa mbarim rrjedhin pak rrembyeshem,po per ku se di.Ato rrjedhin dhe krijojne nje kanal,ne te cilin pllakosen kujtimet,rikthehen zhgenjimet,enderrat heshtin dheshpresat vdesin.Ah,!...Ky dimer kaq i vrazhde!..E ndjej qe lotet dhe dhimbjen nuk do te m'i pushoje.E ndjej qe rrjedhen e jetes te qete s'do te me ler ta vazhdoj,e ndjej qe keto mizori kerkojne te me torturojne.Fillikat e vetme,e lenduar,do te mundohem te perpiqem ta kalojkete dimer shkaterrimtar.Tani ti prane meje me nuk do te ndodhesh.Nuk do te jesh me rrezja e pare e diellitqe me zgjon,sdo te jesh ti me flladi i eres qe fytyren,trupin ma ledhaton,zemra sdo ta ndjeje me ate ngrohtesi,qe ti dikur ma jepje.Shpirti sdo te gezoje,sdo te lumturoje me sepse gezimi i shpirtit ishe ti,ne ato dite te kaluara vere.Por edhe dimri me stuhi do te mbaroje!...PO!...PO...do te mbaroje!...Jam e bindur se nje dite ky acar qe ka ngrire,e ka pushtuar gjithe qenien time,ky artikull qe ka ngrire mendjen time,do te shkrije.Jam e bindur se keta lot te kristalte e te pashterueshem,nje dite do te pushojne se rrjedhuri.E pra nje dite serish do te vije pranvera per mua dhe dimrin e hidhur e te acart do ta kem lene pas duarve,pas kraheve pergjithmone,por jo per ta harruar!...

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

e marte

Mesazh nga marina prej Mon 31 May 2010 - 13:58


  1. Njeriu ka raste qe ndihet aq i ngarkuar me mendime dhe energji negative.Shpresa per nje te ardhme me te mire me mire zhduket me diellin kur perendon.Pesimismi dhe monotonia po qelin cdo dite me shume.Ashtu ndihem dhe une!Jam shume e ngarkuar negativisht shpirterisht dhe e lodhur menderisht.Asgje nuk dua te bej,vetem te mbyllem ne dhomen e gjumit te ve 4 stinet o mozartit te qetesohem pak.Se sot kisha nje dite shume te lodhur qe ne mengjes e deri ne darke kisha mesime dhe provime.Pastaj me lind pyetja 4 diploma qe kam do arrij te gjej dot pune ne hobin tim qe vendosa ta bej profesion?! Apo do bej nje pune cfare te jete?!Sakrificat dhe mundi i prinderve te mi do shperblehen duke me pare mua qe arrita qellimin e jetes qe ja kisha vene vetes?!Lane shoqerine e tyre dhe nenat,motrat,vellezerit dhe more rrrugen per ne Greqi,per nje te ardhme me te mire.Dhe ashtu pa kuptuar fillova te qaj si femi ,kjo pasiguria me ben me te ndieshme ndaj jetes.... Dhomen e kam mbyllur me qels nuk dua te me shqetesoje njeri,nuk dua te me shohin ne kete gjendje qe jam tani ,dua te jem une dhe 4 cepet e dhomes te qaj me qetesine time ,te shfryhem ne kete menyre.Por nje telefonate e shoqes time nderpreu gjithcka,me ftoi per nje kafe,dhe thashe te marr pak ajer te fresket.Nuk dua te marr autobuz do eci me kembe dhe pse eshte shume larg,as grim nuk do te bej,u vesha sportive vura syzet e mia te errta dhe qaja ashtu ne heshjte rruges.Nuk e di pse kohet e fundit nuk fle fare rrathte e syve me jan bere zi nuk ka consiler qe mi mbulon dhe as make up.Dhe ashtu si e hutuar ecja gjate bregdetit ne selanik ,sot per fatin nuk ka shume njerez dhe keshtu nuk kam shpresa te takoj ndonje te njohur.SHPRESA!!!Kjo fjale cdo dite e me shume humbet thelbin e saj,kuptimin e saj,por mundohem te jem optimiste....Dhe kthehem prap aty ku lashe muhabetin me vehten time.Perveq se nuk fle gjume nuk kam as oreks u them te gjithve se bej diete,dikur ne kete sezon isha verdall me shoqerine cdo dite benin gallate,kurse tani!?cdo kush ka ndryshuar.Jan bere pjese e nje rinie te djegur si une qe nuk ka deshire per jete dhe mbyllet ne shtepi para nje kompjutri.Dhe pse un kohet e fundit nuk merrem fare me kompjuter i kam vene qellime vetes te merrem me sport,dhe gjera qe me bejne te ndihem mire ....Ne keto momente do doja te kisha Albanin ketu te me thoshte ndonje nga shprehjet e ti , kur jam me Albanin harroj cdo gje! Do doja te kisha dhe familjne time ketu se me ka marr malli shume per te gjithe dhe per zemren time A.Dhe nje muaj mbaroj studimet dhe do le qytetin ku kalove vitet si studente do vete ne Athine aty ku kam familjen dhe te dashurin ,te gjej vend pune te bej praktiken time te me paguajne sigurimet shoqerore qe me duhen dhe te marr diplomen dhe pastaj lejen e punes.Mbase kto jane arsyet qe une ndihem kaq e dobet.Dhe ashtu si pa kuptuar arrita te kafja ku kisha lene takim me shoqen,syzet nuk do ti heq se i kam syte e skuqur.porosita nje freddocino me karamel dhe ashtu dhe shoqja ime,dhe filluam te qanin hallet ,folem per femirine,shkollen,familjen etj,kaloi ora dhe na duhet te iki qe te dyja paguam porosin 10 euro,ajo mori autobuzin dhe une me kembe dhe vazhduam secila rrugen e saj.Mbas nje ore arrita ne shtepi e lodhur por dhe e liruar nga ana shpirterore me ndihmon shume te ec kur jam keq psikologjisht.Arrita ne shtepi,do ulem te fle pak gjume dhe pastaj do lexoj per provimet
avatar
marina
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3
 <b>Piket</b> Piket : 3
Regjistruar : 31/05/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje Faqe Nga Ditari I Jetes Suaj...

Mesazh nga Era13 prej Sun 6 Jun 2010 - 1:10

................po me cmend kjo ide, po me shkaterron dicka nga brenda meje, se di ku je, cfare po bene, si , pse, dhe mbi te gjitha cfare halli ke. do te vdisja po te te humbisja, po te te humbisja megjithemend. pervec mallit per ty gjeja qe me bene te uleri eshte frika se dicka e keqe po te ndodhe, enderrat me torturojne, mossigurai me tmerron, malli po me cjerr kraharorin. se di ku je, kjo gje do me cmend.
ku je zemer? ku je?
avatar
Era13
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 201
 <b>Piket</b> Piket : 205
Regjistruar : 04/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : ne shkallet e fantazise

http://qiell-lirie.forum0.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje Faqe Nga Ditari I Jetes Suaj...

Mesazh nga Erisa prej Sun 6 Jun 2010 - 4:51

I dashur ditar

Jam vetem,pres.......pres per nje sms ose nje telefonate.perseri pres.......dhe ja ku telefoni ben shenjen e perhershme te sms.E hap dhe lexoj,eshte ai qe prisja.Eshte personi qe prisja dhe fjalet qe me duheshin ne kete moment.Ka vetem ndjenje,pasion,dashuri........Te mendosh qe para pak oresh ishim bashke dhe tani.............vetem,prape vetem,TMERR,ANKTH,TRISHTIM DHE MERZITI.
Me duket sikur vetem momenti me ty eshte jete,fryme,ajer.Cdo gje tjeter nuk ka kuptim.Asgje nuk me mbush,vetem prania jote me ben te jetoj dhe te jetoj e lumtur,vetem ti me kupton,pa qene nevoja qe une te flas.
Ne fund te fundit,cfare eshte jeta?????Kur nuk ke prane ate qe do,qe te kupton dhe te mbush shpirtin ne cdo moment.
Pse kaq e veshtire per te jetuar jeten TENDE,sepse jeta eshte vecse e imja dhe dua ta jetoj me ate qe me do zemra dhe shpirti im.Por.......gjithmone ka nje por.......per cdo gje.Zoti ka krijuar njeriun,femren dhe mashkullin per te ndenjur bashke dhe per te shijuar njeri-tjetrin.Nuk beri burracaker e njerez te dobet qe te mos dine te jetojne jeten qe ja u ka dhene tjeter kush.Dhe me kaq po e mbyll i dashur ditari im qe me kishte marre malli pas rreth dy vjetesh pa hedhur qofte edhe nje fjale mbi ty......

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje Faqe Nga Ditari I Jetes Suaj...

Mesazh nga engjell a djall prej Sun 6 Jun 2010 - 6:54

E vlershme, e embel, e bukure, nje flutur e till me del perpara, e kam para syve te mi, mundohem qe ta marre ne dor e ta pergdheli por eshte diku large shume large .
Ne zemer me ka prekure, dhe me ben qe ne qdo rrahje, ne qdo dit, ne qdo minute, ne qdo sekunde te mendoj per te, por largesia me mundon me se shumti, por edhe me ben qe ta dua dit e per dit me shume, por do te vjen nje dit qe do ti thej keto mundime, vuajtje dhe keto pritje te padurueshme ,
dhe do ta kem pran zemres time kete fluter dhe ta pergdheli .Kete dit po e pres me padurim, kete dit qe me shpin drejt teje per gjithmon, me mungon shume, ani kisha deshir qe te jem pran teje pran Flutres time te cilen e dua shume .
avatar
engjell a djall
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 7372
 <b>Piket</b> Piket : 8226
Regjistruar : 25/04/2009

http://hapesira.forumotions.net/shkrimtare-shqiptare-f48/poezi-n

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje Faqe Nga Ditari I Jetes Suaj...

Mesazh nga Era13 prej Sun 6 Jun 2010 - 9:06

........... shume pak here ne jete kane qene me emocion, shume pak here e kam ndiher mungesen e dikujt si tenden, ti sot me solle nje lumturi te pamas kur te pash qe hyra nga dera. zotin e falenderoj qe je mire, ty te them te dua me shume se jeta ime.....
te dua engjell
avatar
Era13
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 201
 <b>Piket</b> Piket : 205
Regjistruar : 04/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : ne shkallet e fantazise

http://qiell-lirie.forum0.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje Faqe Nga Ditari I Jetes Suaj...

Mesazh nga Geri prej Sun 6 Jun 2010 - 10:36

S'kam shkru deri me sot asnji fjal ne ditar.. sepse i kam fletet me ngjyra te zeza.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje Faqe Nga Ditari I Jetes Suaj...

Mesazh nga marina prej Mon 7 Jun 2010 - 22:19

cfare vape ne selanik e pa durueshme tani sapo arrita ne shtepi nga universiteti e ngarkuar me libra aq shume sa me dhembin dhe duart... programi per mesimet akoma nuk ka dale dhe kam shume ankth ne qoftese do arrij ti lexoj gjithe keto faqe qe na kane dhene profesorat...kam nevoje te per njerzit e mi ose te shkoj te kercej.Them te marr trenin e pare qe vete per athine dhe tju bej suprize te gjithve.po keto jan thjesht ide qe nuk e di nqs se do ti realizoj keto dite.
avatar
marina
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3
 <b>Piket</b> Piket : 3
Regjistruar : 31/05/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje Faqe Nga Ditari I Jetes Suaj...

Mesazh nga Vizitor prej Tue 8 Jun 2010 - 0:50

Nuk ka faqe ne ditarin tim qe eshte me ndonje ngjarje te bukur,te gjitha jan shkrime te zeza e te trishtushme ...
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje Faqe Nga Ditari I Jetes Suaj...

Mesazh nga Shpejtimi prej Tue 8 Jun 2010 - 6:42

edhe pse e di qe duhet te shkruash nje faqe ditari per nje dit po do te shkruaj gjithqka nga pak nga jeta ime jo veq nje dit po te filloj te shkruaj per veten time do hargjoja rezervart e loteve te syve te mi e do permbysja veten deri ne gjunjet e mi me lotet qe do i derdh sepse cilen do pjes te jetes time qe do e kap gjithmon ka nje te zeze prej qe kam lindur deri me tani po ja filloj ne gjdo pjes te jetes nga pak po e kap femirin time qysh femije ne qerdhe me zgjonin ne ora 5 te mengjesit qe te me dergonin ne qerdhe ne ate kohe si i vogel qe isha kur me zgjonin prinderit ne ora 5 te mengjesit per te me derguar ne qerdhe i thoja me lini edhe pak te fle ne gjume se ende nata eshte (nuk kishe lindur djelli ende ne mengjes) po nuk kishin faj se ne ora 6 fillonte puna ne fabrika ne ate kohe te kap femirin time pak me vone jet te poshter kam pasur neper shtepi me qera 15 shtepi kan nderruar familja ime po thuaj se gjith gjakova eshte shtepija ime po me ne fund jam ne banesen time shyqyr o ZOT kur fillova te rritem edhe prinderit vendosen qe te dalin jasht shtetit ( ne suedi ne vitin 1990) por babi u be pishman sepse beri plan me dy shoke bashk te shkonte edhe ata shoket e vet me familjet e tyre dy shoket e tij me familjet e tyre shkuan babi tha jo se femijet i kam kapacitet ne shkolle e nese shkoj atje femijet do ma humbin shkollen edhe do e marrin rrugen e mrapsht te perendimit me vone ne 8 vjeqaren time une di si kam kaluar gjithashtu ne shkollen e mesme e deri me tani rralle her gezim me sy kam pasur po probleme kurr po shpresoj qe njeriun e drejt ZOTI nuk e humb e e qet ne drit shpresoj qe ne te ardhmen jeta do ma shperblej pas gjith atyr vuajteve qe femirin nuk e kam shijuar kurre as rinin gjithashtu shof shume gjeneraten time qe kenaqen shkon neper pary tere naten bejne qef e defrehen une jam ai qe jam shuajtur ne shtepi edhe kam qendruar afer prinderve te mi veq pse them ka ZOT e nje dit do me shperblej....shpresoj qe ju pelqej....
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje Faqe Nga Ditari I Jetes Suaj...

Mesazh nga Arla prej Wed 9 Jun 2010 - 8:55

Date 09.06.2010

RRezet e ngrohta te diellit ledhatuan fytyren time , me ngrohtesine tyre me cuan nga shtrati.Pas dushit, piva kafen dhe fillova nga punet, pastaj hapa pc-ne sa te shkonte orari i punes.Dola nga shtepia dhe sot me te verteta ndjeva se vera tashme ishte e miresardhur.Oret e mbasdites vulosen nje sukses ne profesionin tim.Ndryshe nga ditet time nxenesit e mi u perballen ne nje debat.Ndjenja te forta, te papershkueshme me percollen ndersa i shikoja dhe i degjoja teksa diskutonin, debatonin per cdo teme.Sesi opinionin e tyre e shpalosnin pa frike, sesi e mbronin idene e tyre e dukeshin te pathyeshem.Ju buzeqeshja dhe i inkurajoja me buzeqezeqeshje kur drejtonin syte nga mua, si per te thene:gjithcka ok?
Pergezimet qe mora nga komisioni qe i ndoqi me bene ta dua profesionin e zgjedhur, ti dua femijet, te vazhdoj ate qe kam nisur.
Mbremja me gjeti me shoqerine duke e pire nje kafe.
avatar
Arla
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2501
 <b>Piket</b> Piket : 2696
Regjistruar : 06/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje Faqe Nga Ditari I Jetes Suaj...

Mesazh nga marina prej Wed 9 Jun 2010 - 23:14

sot mora programin e provimeve ne fund te korrikut mbaroj,pffffffffff sa inat qe mbarojme kaq vone,do humb 1 muaj nga pushimet e mia.me duhet te kerkoj se ku do te bej praktiken time se ndryshe do te kem te veshtire te marr lejen e punes dhe te jete praktika me sigurime shoqerore.Por nga te gjithe kjo ka dhe ane pozitive preva bileten per ne athine do shkoj te shoh zemren time jam aq e lumtur,sa 1 dite me duket 1 shekull!!!Sot mora dhe nje lajm tjeter te mire me me pranuan ne las vegas per te bere specializimin tim ne special effect's make-up ,por fatkeqsisht u merzita dhe pse fitova bursen me duhet te kem 30.000 euro ne banke,i bie te punoj 4 vjet.Por kjo nuk me merziti dhe shume se fakti vetem qe me pranuan eshte nje gje e mire,ne te ardhmen do bej specializim tim kur te mbledh shume e dukur .Tani me duhet te iki se po me therrasin shoqet se kemi nje pasarele mode dhe me duhet te gjej cfare grimi do i bej modeleve:).do flasim prap ditari im...
avatar
marina
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3
 <b>Piket</b> Piket : 3
Regjistruar : 31/05/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje Faqe Nga Ditari I Jetes Suaj...

Mesazh nga Era13 prej Thu 10 Jun 2010 - 8:20

...eshte e trishtueshme qe ne te dy nuk merremi vesh, aq me teper pas atyre qe kam bere per ty, pas atyre qe te kam thene, dhe sa shume kam hequr dore per ty. ti sme meriton , por ndoshta une ty, sepse po behem ure per dicka qe svlen
avatar
Era13
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 201
 <b>Piket</b> Piket : 205
Regjistruar : 04/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : ne shkallet e fantazise

http://qiell-lirie.forum0.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje Faqe Nga Ditari I Jetes Suaj...

Mesazh nga Arla prej Thu 10 Jun 2010 - 8:51

Date 10.06.2010
Sot u zgjova me ide te qarta, planifikova cdo detaj per diten.Looku ishte gjeja e pare qe ndryshova.Zgjodha dicka ndryshe, por qe me pelqeu.Ndjeva largesine e njerzve dhe perseri kjo me pelqeu.U afrova me ata qe me bejne te ndihem mire,vura re qe qenia ime shkonte pa kuptuar ne ate rrjedh qe e shtynte e tashmja.Te dua jete....
avatar
Arla
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2501
 <b>Piket</b> Piket : 2696
Regjistruar : 06/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje Faqe Nga Ditari I Jetes Suaj...

Mesazh nga Geri prej Thu 10 Jun 2010 - 9:04

Sot data 10.06.2010
Sa jam zgju ne mengjes kisha nji dhimbje nga brenda thashe po me kalon dola me shku ne pune por dhimbja vazhdonte..piva kafen por prap vazhdonte shkova ne pune s'po mundja te vazhdoja me sepse dhimbja po me shtrengonte.Ika me vrap ne ambulanc dhe u vizitova kisha shum dhimbje ne stomak s'me ka bo vaki gjithe jeten te kem dhimbje te tilla.. kam ndenjt ne gjum deri ne 14 gati sa me mbaruan dhimbjet.Por jeta vazhdon gjithsesi....

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje Faqe Nga Ditari I Jetes Suaj...

Mesazh nga Shpejtimi prej Thu 10 Jun 2010 - 13:28

dit boshe no coment...
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje Faqe Nga Ditari I Jetes Suaj...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi