Ndonjëherë..

Faqja 1 e 23 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next

Shko poshtë

Ndonjëherë..

Mesazh nga Vizitor prej Mon 8 Feb 2010 - 2:45

ndonjeher smund te te harroj qoft dhe per 1 sec te vetem


Edituar për herë të fundit nga Viola në Sun 11 Jul 2010 - 6:28, edituar 2 herë gjithsej
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëherë..

Mesazh nga Erisa prej Mon 8 Feb 2010 - 3:26

Ndonjeher..... te jesh i dashuruar, thone eshte njesoj sikur te jesh shtatzane, te dyja te bejne me dhimbje barku... haha
e di pse per mendimin tim dashuria eshte e bukur? sepse dashuri nuk do te thote vetem lumturi, caste te bukura, intimitet, gjera te mrekullueshme, do te thote dhe dhimbje, lote, zemerim, zenka... te gjitha ndjesite per njerezit jane. LUM kush eshte i dashuruar, e kam zili...

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëherë..

Mesazh nga Geri prej Mon 8 Feb 2010 - 3:33

Ndonjiher me dhemb koka nga merzia

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëherë..

Mesazh nga Vizitor prej Mon 8 Feb 2010 - 5:45

Ndonjeher do dru njani
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëherë..

Mesazh nga Geri prej Mon 8 Feb 2010 - 5:49

ndonjeher ndihem mir me kete shoqeri

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëherë..

Mesazh nga Vizitor prej Mon 8 Feb 2010 - 5:58

Ndonjeher ky geri me heq merzin me muhabet miqsor
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëherë..

Mesazh nga Geri prej Mon 8 Feb 2010 - 6:05

Ndonjeher dhe kjo viola ma ngre humorin

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëherë..

Mesazh nga Erisa prej Mon 8 Feb 2010 - 8:12

Ndonjher dua te shof shoqrin on ketu ne forum

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëherë..

Mesazh nga MitrovicA prej Mon 8 Feb 2010 - 10:10

ndonje her ndihem shum mir ketu
avatar
MitrovicA
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3880
 <b>Piket</b> Piket : 3966
Regjistruar : 25/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëherë..

Mesazh nga Merisa prej Mon 8 Feb 2010 - 23:33

ndonjehere ndeje mall per .....
avatar
Merisa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 8930
 <b>Piket</b> Piket : 9170
Regjistruar : 26/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne zemren e...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëherë..

Mesazh nga Geri prej Mon 8 Feb 2010 - 23:35

Ndonjiher rrim dhe pa kafe nga koha e paket.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëherë..

Mesazh nga Vizitor prej Mon 8 Feb 2010 - 23:36

Ndonjehere merzitem per ty
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëherë..

Mesazh nga Geri prej Mon 8 Feb 2010 - 23:37

Ndonjeher me verte merzitesh per mua moj

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëherë..

Mesazh nga Vizitor prej Mon 8 Feb 2010 - 23:39

Ndonjehere po lol shume
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëherë..

Mesazh nga Vizitor prej Wed 10 Feb 2010 - 2:39

Ndonjeher jam shumë e brengosur
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëherë..

Mesazh nga MitrovicA prej Wed 10 Feb 2010 - 10:45

ndonje her tham per ta mbyt ndonje italian
avatar
MitrovicA
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3880
 <b>Piket</b> Piket : 3966
Regjistruar : 25/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëherë..

Mesazh nga Vizitor prej Thu 11 Feb 2010 - 2:21

ndonjeher sikur dhe tani ndihem e vetmuar


Edituar për herë të fundit nga Viola në Sat 27 Mar 2010 - 22:14, edituar 1 herë gjithsej
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëherë..

Mesazh nga Erisa prej Thu 11 Feb 2010 - 3:24

Ndonjher me vjen te qaj

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëherë..

Mesazh nga Vizitor prej Thu 11 Feb 2010 - 3:25

Ndonjeher kjo shoqeri qe kam me lumturon
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëherë..

Mesazh nga Erisa prej Thu 11 Feb 2010 - 3:29

Ndonjher ndihem shum mire me motrat e mia qe i kam ketu jeni si mjalti

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëherë..

Mesazh nga Vizitor prej Thu 11 Feb 2010 - 3:32

Ndonjehere dhe une ndjej shume ngrohtesi kur vi ket ne forum,me motrat e mia
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëherë..

Mesazh nga Erisa prej Thu 11 Feb 2010 - 3:34

Ndojher pse mos ju perqafoj ju motrat e mia qe ju kam shum xhan pajitem ,viola,meri dhe nje misafire re Anhela

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëherë..

Mesazh nga Vizitor prej Thu 11 Feb 2010 - 3:35

Ndonjehere dhe une te perqafojt ty fort motruthk
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëherë..

Mesazh nga Erisa prej Thu 11 Feb 2010 - 3:40

Ndonjeher nuk dua qe te vuajn motrat e mia

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëherë..

Mesazh nga Vizitor prej Thu 11 Feb 2010 - 4:16

Ndonjehere edhe vuajtja dhe merzia jan pjese e jetes
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëherë..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 23 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi