Ndonjëherë..

Faqja 2 e 23 Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next

Shko poshtë

Ndonjëherë..

Mesazh nga Vizitor prej Mon 8 Feb 2010 - 2:45

First topic message reminder :

ndonjeher smund te te harroj qoft dhe per 1 sec te vetem


Edituar për herë të fundit nga Viola në Sun 11 Jul 2010 - 6:28, edituar 2 herë gjithsej
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë


Re: Ndonjëherë..

Mesazh nga MitrovicA prej Thu 11 Feb 2010 - 23:38

NDONJEHER them per tu zhduk dikun
avatar
MitrovicA
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3880
 <b>Piket</b> Piket : 3966
Regjistruar : 25/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëherë..

Mesazh nga Vizitor prej Fri 12 Feb 2010 - 9:26

Ndonjeher them te mos isha lindur fare
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëherë..

Mesazh nga Merisa prej Fri 12 Feb 2010 - 9:28

Ndonjehere mendoj pse njerezit kan kaq shume vuajtje ne jete
avatar
Merisa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 8930
 <b>Piket</b> Piket : 9170
Regjistruar : 26/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne zemren e...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëherë..

Mesazh nga Geri prej Fri 12 Feb 2010 - 9:29

Ndonjeher me vjen t'ja shkul floket violes kur i degjoj keto fjale

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëherë..

Mesazh nga Merisa prej Fri 12 Feb 2010 - 9:31

Ndonjehere nuk eshte mire ta shprehesh ter ate qe ke ne zemer
avatar
Merisa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 8930
 <b>Piket</b> Piket : 9170
Regjistruar : 26/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne zemren e...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëherë..

Mesazh nga Vizitor prej Fri 12 Feb 2010 - 23:32

Ndonjeher kur jam merzitur bisedoj me kete shoqeri dhe ndihem mire
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëherë..

Mesazh nga Merisa prej Fri 12 Feb 2010 - 23:54

ndonjhere quditem me ca gjera
avatar
Merisa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 8930
 <b>Piket</b> Piket : 9170
Regjistruar : 26/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne zemren e...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëherë..

Mesazh nga Geri prej Fri 12 Feb 2010 - 23:57

Ndonjeher mendoj shum gjera qe se di a do ja vlen.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëherë..

Mesazh nga Merisa prej Fri 12 Feb 2010 - 23:58

ndonjhere ndihem shume bukur
avatar
Merisa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 8930
 <b>Piket</b> Piket : 9170
Regjistruar : 26/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne zemren e...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëherë..

Mesazh nga Vizitor prej Mon 15 Feb 2010 - 1:57

Ndonjeher mendoj diqka e nuk e realizoj kurr
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëherë..

Mesazh nga Arla prej Mon 15 Feb 2010 - 2:08

Ndonjehere dhe une bej gabime
avatar
Arla
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2501
 <b>Piket</b> Piket : 2696
Regjistruar : 06/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëherë..

Mesazh nga Geri prej Mon 15 Feb 2010 - 2:11

Ndonjeher me vjen te plas

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëherë..

Mesazh nga Vizitor prej Mon 15 Feb 2010 - 2:16

Ndonjeher merzitem jasht mase
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëherë..

Mesazh nga Vizitor prej Sat 20 Feb 2010 - 10:56

Nuk është lehtë me qenë njёri
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëherë..

Mesazh nga MitrovicA prej Sun 21 Feb 2010 - 0:47

ndonjeher boj pushim shum
avatar
MitrovicA
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3880
 <b>Piket</b> Piket : 3966
Regjistruar : 25/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëherë..

Mesazh nga Erisa prej Sun 21 Feb 2010 - 7:26

ndonjher ndihem keq

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëherë..

Mesazh nga Vizitor prej Mon 22 Feb 2010 - 2:00

Ndonjeher them pse jam keshtu e merzitur do te ket dhe per mua drit ne kete jete!!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëherë..

Mesazh nga Vizitor prej Mon 22 Feb 2010 - 2:24

Ndonjehere nuk shkojne gjitha punet ashtu si duam ne
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëherë..

Mesazh nga Geri prej Mon 22 Feb 2010 - 2:26

Ndonjeher me vjen te plas.. por skam ku te plas

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëherë..

Mesazh nga Vizitor prej Mon 22 Feb 2010 - 2:27

Ndonjehere dhe une dua te plasssssss
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëherë..

Mesazh nga Vizitor prej Mon 22 Feb 2010 - 3:15

Ndonjeher gjithqka me duket kot
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëherë..

Mesazh nga MitrovicA prej Mon 22 Feb 2010 - 3:22

Ndonje her jam shum mir po nga nje her ma mir me kan i vdekur
avatar
MitrovicA
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3880
 <b>Piket</b> Piket : 3966
Regjistruar : 25/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëherë..

Mesazh nga Erisa prej Mon 22 Feb 2010 - 4:23

Ndojeher dua ti shof te gjith te gezuar jo keshtu

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëherë..

Mesazh nga Gjimnazistja prej Sat 27 Feb 2010 - 5:22

Ndonjehere, thjesht nje gabim, kushton shume shtrenjte!
avatar
Gjimnazistja
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1685
 <b>Piket</b> Piket : 1786
Regjistruar : 27/02/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : rreth e rrotull

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëherë..

Mesazh nga Adisa prej Sat 27 Feb 2010 - 5:26

Ndonjehere edhe dita esht e kot
avatar
Adisa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1536
 <b>Piket</b> Piket : 1552
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Austri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëherë..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 23 Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi