Si mund te vendosni nji foto ne forum.

Shko poshtë

Si mund te vendosni nji foto ne forum.

Mesazh nga Geri prej Fri 12 Feb 2010 - 9:19

Versioni i Pare:
Duket keshtu: Tani ju veproni sic vijone

Tani krejt cfar duhet te beni eshte kliko kete button
Pasi te keni klikuar kete button do ju hapet kjo dritare:

Tek file kliko Browse ( do uploadoni nga pc juaj foton qe deshironi ta veni) pastaj kliko Host it nese doni te veni URL atehere kliko URL jo File.
Kur behet upload kliko Copy dhe mbylle kete ose kliko drejt tek ky buton dhe Ok
Duket keshtu:

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi