"Dear John" mund "Avatar"

Shko poshtë

"Dear John" mund "Avatar"

Mesazh nga Geri prej Thu 18 Feb 2010 - 3:31Historia e dashurise mes nje ushtari dhe nje
studenteje mund "Avatar". E
cuditshme por e vertete.

"Dear
John", filmi i Lasse Hallstrom me kosto te ulet eshte pozicionuar
ne
vend te pare te klasifikimit te filmave me te shikuar ne fundjave ne
kinemate
amerikane.

"Dear John" eshte ne krye te klasifikimit per shitjen
e biletave ne
kinemate e Amerikes se Veriut per fundjaven e kaluar
duke terhequr
kryesisht
vemendjen e nje numri te madh vajzash te
reja.

Avatari eshte rendisur ne vendin e dyte, pavaresisht se ka
kushtuar
shume me teper se "Dear John".

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi