Batman" i Clooney, filmi më i shëmtuar

Shko poshtë

Batman" i Clooney, filmi më i shëmtuar

Mesazh nga Geri prej Thu 18 Feb 2010 - 3:33

Lexuesit e revistës "Empire" kanë zgjedhur 10
filmat më të shëmtuar të gjithë historisë.
Në vendin e parë është filmi "Batman e Robin" që ka si protagonist
aktorin George Clooney, i cili veshi petkun e Batman në vitin 1997.
Por për lexuesit e revistës ky ka qenë filmi më i shëmtuar i të gjithë
kohërave.
Në vendin e dytë është "Beteja për Tokën" dhe në vendin e tretë "The
Love Guru", me Mike Myers

Ja klasifikimi i filmave më të shëmtuar

1. "Batman & Robin", me George Clooney, Alicia Silverstone, Arnold
Schwarzenegger, Uma Thurman
2. "Beteja per Token" (2000) me John Travolta, Forest Whitaker
3. "Love guru" (2008) me Mike Myers
4. "Raise the Titanic" (1980) me Jason Robards, David Selby
5. "Epic movie" (2007)
6. "Heaven's gate" (1980)
7. "Sex lives of the potato men" (2004)
8. "The happening" ("E venne il giorno" in Italia) (2008) me Mark
Wahlberg, Zooey Deschanel
9. "Highlander 2: il Ritorno" (1991)
10. "The Room" (2003)

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi