Shqipetaret Neper Bote !

Shko poshtë

Shqipetaret Neper Bote !

Mesazh nga Vizitor prej Fri 26 Feb 2010 - 8:38

këtu Kam disa pyetje për shqiptaret
qe jetojn jasht vendlindjes..

Si Ndjeheni Jasht Vendlindjes tuaj ?
A
e keni pas problem ti fitoni Letrat?
Si e kaloni Kohen e lirë ?
Dhe
diqka me shum mbi jeten tuaj jasht vendlindjes
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi