Cfar ju duket e pabesushme por e vertet:

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Cfar ju duket e pabesushme por e vertet:

Mesazh nga Vizitor prej Fri 26 Feb 2010 - 10:29

avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfar ju duket e pabesushme por e vertet:

Mesazh nga MitrovicA prej Fri 26 Feb 2010 - 10:30

ardhja e Nanes time ne shtepi pas operacionit
avatar
MitrovicA
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3880
 <b>Piket</b> Piket : 3966
Regjistruar : 25/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfar ju duket e pabesushme por e vertet:

Mesazh nga Vizitor prej Fri 26 Feb 2010 - 11:07

qe do iku un tani
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfar ju duket e pabesushme por e vertet:

Mesazh nga Geri prej Fri 26 Feb 2010 - 11:08

Qe do iki kjo lart e pa besushme eee por e vertet hahaha

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfar ju duket e pabesushme por e vertet:

Mesazh nga Vizitor prej Mon 8 Mar 2010 - 10:37

Qe erdha ne forum tani
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfar ju duket e pabesushme por e vertet:

Mesazh nga MitrovicA prej Mon 8 Mar 2010 - 11:38

qe fola me ket siper
avatar
MitrovicA
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3880
 <b>Piket</b> Piket : 3966
Regjistruar : 25/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfar ju duket e pabesushme por e vertet:

Mesazh nga Vizitor prej Mon 8 Mar 2010 - 11:47

qe erdhi ky ne forum dleqi
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfar ju duket e pabesushme por e vertet:

Mesazh nga Elhamiu prej Mon 8 Mar 2010 - 21:32

qe spo mund te flas me ket
avatar
Elhamiu
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 599
 <b>Piket</b> Piket : 607
Regjistruar : 23/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Gjilane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfar ju duket e pabesushme por e vertet:

Mesazh nga Vizitor prej Mon 8 Mar 2010 - 21:38

Qe nuk merr vesh
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfar ju duket e pabesushme por e vertet:

Mesazh nga Elhamiu prej Mon 8 Mar 2010 - 21:41

i lutem ne jet ne zot ne familje por sme fal
avatar
Elhamiu
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 599
 <b>Piket</b> Piket : 607
Regjistruar : 23/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Gjilane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfar ju duket e pabesushme por e vertet:

Mesazh nga Vizitor prej Mon 8 Mar 2010 - 21:44

Nje te met e kam se kur marr nje vendim se kthej kurr mbrapa, un i du njerzit me zemer po e thyen kete zemer qe i deshi aty ma ska vend aq me shume po te me prekin ne familja skam meshir per keta njerz familja eshte nr 1 per mua !
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfar ju duket e pabesushme por e vertet:

Mesazh nga Elhamiu prej Mon 8 Mar 2010 - 21:48

te lutem me duket epabesushme qe sme fal jam penduar
avatar
Elhamiu
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 599
 <b>Piket</b> Piket : 607
Regjistruar : 23/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Gjilane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfar ju duket e pabesushme por e vertet:

Mesazh nga Vizitor prej Wed 5 May 2010 - 4:23

Qe isha e dashuruar dhe tashi nuk jam me
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfar ju duket e pabesushme por e vertet:

Mesazh nga Erisa prej Thu 6 May 2010 - 0:07

Qe ka humb mitrovica?

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfar ju duket e pabesushme por e vertet:

Mesazh nga Elisi prej Wed 12 May 2010 - 7:35

Lenia e duhanit dhe rifillimi prap i tije Very Happy
avatar
Elisi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 131
 <b>Piket</b> Piket : 180
Regjistruar : 10/05/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Sa me larg forumit..

http://www.vloraweb.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfar ju duket e pabesushme por e vertet:

Mesazh nga Vizitor prej Sun 16 May 2010 - 9:05

Qe mitrovica eshte ne Forum
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfar ju duket e pabesushme por e vertet:

Mesazh nga Geri prej Sun 16 May 2010 - 9:08

Qe jemi ne maj dhe akoma koha po ben si me qon dimer ftoht dhe me shi.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfar ju duket e pabesushme por e vertet:

Mesazh nga Vizitor prej Sun 16 May 2010 - 9:16

Qe do iku ne gjume
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfar ju duket e pabesushme por e vertet:

Mesazh nga Geri prej Sun 16 May 2010 - 9:18

Qe e kam mbeshtet Erisen pas murit

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfar ju duket e pabesushme por e vertet:

Mesazh nga Erisa1 prej Sun 16 May 2010 - 9:25
Shqiperia ze vendin e dyte me kengen e Florit - play back ne edicionin e pare te Balkan Music Television qe po jepet ne keto momente.
Vendin e tret e ze grupi Akcent - Thats my name
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfar ju duket e pabesushme por e vertet:

Mesazh nga Arla prej Sun 16 May 2010 - 10:12

Qe sot kam filluar pune ne oren 9;00 te mengjesit dhe pak minuta kam qe e perfundova.
avatar
Arla
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2501
 <b>Piket</b> Piket : 2696
Regjistruar : 06/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfar ju duket e pabesushme por e vertet:

Mesazh nga Vizitor prej Mon 16 Aug 2010 - 2:19

Kur njerzit harroj se qfar kan bere dhe tashi behen si engjellor, duke harruar te kaluaren qe i njkofim dhe e dim thjesht cilet jan, nje person qe me dashje apo pa dashje ka ber keq si ka mundesi te mbuloj veten , kesaj i thon e pa besushme por e vertet!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfar ju duket e pabesushme por e vertet:

Mesazh nga Elhamiu prej Mon 16 Aug 2010 - 2:26

shum pabesushmee te japesh te besh gjithqka per njeriun qe do me gjith shpirt , te pranosh te keqen te miren , per gjith jeten duke mos menduar te keqen apo jeten e ulur . por e gjitha qe doli e besushme ishte qe une u vura para miqesis jo para dashuris .
avatar
Elhamiu
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 599
 <b>Piket</b> Piket : 607
Regjistruar : 23/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Gjilane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfar ju duket e pabesushme por e vertet:

Mesazh nga Vizitor prej Thu 19 Aug 2010 - 20:37

Qe do ndryshoj qdo gje ne kete Forum
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfar ju duket e pabesushme por e vertet:

Mesazh nga Shpejtimi prej Tue 16 Nov 2010 - 18:03

vet lumturija ime....
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfar ju duket e pabesushme por e vertet:

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi