Cfar ju duket e pabesushme por e vertet:

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Cfar ju duket e pabesushme por e vertet:

Mesazh nga Vizitor prej Fri 26 Feb 2010 - 10:29

First topic message reminder :

Qka ju doket e
pabesushme por e vertet

avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë


Re: Cfar ju duket e pabesushme por e vertet:

Mesazh nga Burrelsja prej Sun 16 Jun 2013 - 18:18

Vizitor shkruajti:Qe isha e dashuruar dhe tashi nuk jam me
uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa si muuuuuuu
avatar
Burrelsja
VIP
VIP

<b>Postime</b> Postime : 494
 <b>Piket</b> Piket : 496
Regjistruar : 26/03/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 22
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi