Si e konceptoni tradhetin ne dashuri?

 :: Sondazhe

Shko poshtë

Si e konceptoni tradhetin ne dashuri?

normale
 
aventure
 
gabim
 
te domosdoshme
 
e pafalshme
 
 
 
Shiko rezultatin

Si e konceptoni tradhetin ne dashuri?

Mesazh nga Geri prej Sat 25 Apr 2009 - 4:20

Ky eshte nje sondazh mbi dashurine thjesht per te pare mentalitetin e rinise
shqiptare ne lidhje me tradhetine ne dashuri.jepni dhe ju mendimin tuaj.
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si e konceptoni tradhetin ne dashuri?

Mesazh nga Geri prej Wed 6 May 2009 - 7:36

Ky eshte nje sondazh mbi dashurine thjesht per te pare mentalitetin e rinise
shqiptare ne lidhje me tradhetine ne dashuri.jepni dhe ju mendimin tuaj.
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si e konceptoni tradhetin ne dashuri?

Mesazh nga Geri prej Sun 10 May 2009 - 9:52

Shummm e pa falshme esht tradhetija me nji lidhje 🇳🇴
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si e konceptoni tradhetin ne dashuri?

Mesazh nga Merisa prej Sun 10 May 2009 - 10:03

te gjitha do ja falja, por tradhetin jo, sepse nuk ka me te keqe se tradhetia, kur te vije deri te tradhetia dihet qe ajo dashuri ka mbaruar dhe nuk ka kthim prapa
avatar
Merisa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 8930
 <b>Piket</b> Piket : 9170
Regjistruar : 26/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne zemren e...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si e konceptoni tradhetin ne dashuri?

Mesazh nga Shpejtimi prej Sun 4 Jul 2010 - 20:42

e pa falshme e konsideroj por me kete pyetje ishin dy tema te njejta nese e bera bashkimin e temave besoj qe nuk kam gabuar ju faleminderit per mirkuptim

e konsidoroj te pa falshme ....
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si e konceptoni tradhetin ne dashuri?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 5 Jul 2010 - 0:31

Se fal kurr se qdo tradheti bahet me vedije,kot genjejn se gabova por nga lakmia behet tradhetia se nuk ja mbush syri ate qe ka ne krah dhe shikon e tjer persona.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si e konceptoni tradhetin ne dashuri?

Mesazh nga Shpejtimi prej Mon 5 Jul 2010 - 4:59

as une kurr nuk fali po me tradhetoj ajo qe do ta kem ne krah sja fal kurr jo per diqka po as une nuk do ta tradhetoj kurr nuk kam bere gjera te tilla sa jam singel nuk po bej e le em te bej kur te jem i lidhur kurr jo a nese bej edhe une te bej edhe ajo i lumt po nese nuk bej une e ajo ben nuk ja fal kurre po nese bashkohet toka me qiell edhe po te jet fundi i botes nuk ja fal kurr kam inat shume te madh me para e vras veten nga inati nese eshte nevoja e nuk ja fal kurre....
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si e konceptoni tradhetin ne dashuri?

Mesazh nga Burrelsja prej Wed 3 Jul 2013 - 17:14

Papjekuri e njeriut sepse ai qe eshte i menqur nuk Tradheton,nese e zgjedh nje partner per seriozitet atehere nese e tradheton e ben nga dobesia qe ka njeriu, ai person nuk eshte i afet te mbaj nje lidhje serioze ka deshir lojrat ose thjesht eshte i papjekur ne kete drejtim dhe padyshim qe tradhetia ka emrin tradheti gjeja me e ulet per njeriun eshte lakima prandaj dhe Tradhetojn, syri i uritur e barku plot qe te korit.
avatar
Burrelsja
VIP
VIP

<b>Postime</b> Postime : 494
 <b>Piket</b> Piket : 496
Regjistruar : 26/03/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 23
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si e konceptoni tradhetin ne dashuri?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Sondazhe

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi