PSE SHKUAN NE GYRBET?

Shko poshtë

PSE SHKUAN NE GYRBET?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 27 Feb 2010 - 2:50

Ka shum arsye pse populli shqiptar shkoi ne gyrbet...
deshiroj te di mendimin tuaj,disa nga arsyet...
p.sh. arsye kryesore kushtet ekonomike..
mendimi im...

Po pergjigjem une per veten time jo nga qefi nuk kam arf ketu en gjermani ku jetoj tani por kemi ik nga lufta dhe mbetem ketu.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PSE SHKUAN NE GYRBET?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 28 Feb 2010 - 0:22

Shkuam per nje jete me te mir dhe per te shpetu koken nga lufta e pergjakshme
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PSE SHKUAN NE GYRBET?

Mesazh nga Li12i-GG ARMY prej Mon 1 Mar 2010 - 8:20

thjesht per nje jet me te Mir
avatar
Li12i-GG ARMY
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 283
 <b>Piket</b> Piket : 387
Regjistruar : 28/02/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : ItAlY

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PSE SHKUAN NE GYRBET?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi