A mendoni nje dite te ktheheni ne vendlindje´?

Shko poshtë

A mendoni nje dite te ktheheni ne vendlindje´?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 27 Feb 2010 - 2:53

Un per vete e mendoj por jo tani kur te kem gjendjen ekonomike te fort te mir me nje fjale po mbas disa viteve kur te jem 50 vj mendoj
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni nje dite te ktheheni ne vendlindje´?

Mesazh nga Erisa prej Sat 27 Feb 2010 - 3:07

Jo mendoj kur te dal ne penzionere haha

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni nje dite te ktheheni ne vendlindje´?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 27 Feb 2010 - 3:09

Latina_Tetovare shkruajti:Jo mendoj kur te dal ne penzionere haha


ahahahahah damalla taj ha

po mendoj kur te plakem
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni nje dite te ktheheni ne vendlindje´?

Mesazh nga Li12i-GG ARMY prej Mon 1 Mar 2010 - 8:21

poh kur te vjen vakti ne moshen 65 vjeq hahahhahah
avatar
Li12i-GG ARMY
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 283
 <b>Piket</b> Piket : 387
Regjistruar : 28/02/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : ItAlY

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni nje dite te ktheheni ne vendlindje´?

Mesazh nga engjell a djall prej Wed 28 Jul 2010 - 10:02

Ne fundvit vec per pushime
avatar
engjell a djall
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 7372
 <b>Piket</b> Piket : 8226
Regjistruar : 25/04/2009

http://hapesira.forumotions.net/shkrimtare-shqiptare-f48/poezi-n

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni nje dite te ktheheni ne vendlindje´?

Mesazh nga Geri prej Wed 28 Jul 2010 - 10:11

Ne vendlindje jam.
Por po te isha larg normal qe do kthehesha s'mund ta harrosh qytetin e bukur ku ke lin e je rrit dhe s'do mund te jetoja pa qytetin time larg.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni nje dite te ktheheni ne vendlindje´?

Mesazh nga engjell a djall prej Wed 28 Jul 2010 - 10:15

Per mendimin tim kudo qe te shkosh jeta e njet eshte.nese dikush di ta jetoj mundesin e jeton edhe i lumtur kudo

Ato ç'ka shkrova,
s'i fshij më dot.
Atje ku eca,
gjurmë lashë.
Ato që në jetë s'bëra dot,
ëndërrave i pashë.
avatar
engjell a djall
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 7372
 <b>Piket</b> Piket : 8226
Regjistruar : 25/04/2009

http://hapesira.forumotions.net/shkrimtare-shqiptare-f48/poezi-n

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni nje dite te ktheheni ne vendlindje´?

Mesazh nga MitrovicA prej Thu 29 Jul 2010 - 4:01

se di sigurt kur po mendoj qe shum shpejt do kthehem ne vendlindje per gjith mon dhe ti them italis vafanculo
avatar
MitrovicA
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3880
 <b>Piket</b> Piket : 3966
Regjistruar : 25/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni nje dite te ktheheni ne vendlindje´?

Mesazh nga Lavrenta prej Sun 15 Aug 2010 - 3:10

MeeNdoJ See Poo PeeR ViiziiT...
avatar
Lavrenta
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 714
 <b>Piket</b> Piket : 726
Regjistruar : 13/08/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : ≈ღ≈United States!ωho thє Hєll ωants to livє Hєяє Foяєvєя!!=Iм α cгαzу вαву...Hαte IT OR LOVE IT.ღ

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni nje dite te ktheheni ne vendlindje´?

Mesazh nga Ervin Domi prej Sun 19 Sep 2010 - 0:50

mendoj te kthehem ne vend lindje......sate kem pak gjendjen ekonomike....!!
avatar
Ervin Domi
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 8
 <b>Piket</b> Piket : 8
Regjistruar : 18/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni nje dite te ktheheni ne vendlindje´?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 19 Sep 2010 - 5:38

Jo, rehat jam ketu
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni nje dite te ktheheni ne vendlindje´?

Mesazh nga Ervin Domi prej Sun 19 Sep 2010 - 7:48

te gjith rehat ndodhen ketu.......por duket me rehat ne vend,,,,,,lindje,,,,,
avatar
Ervin Domi
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 8
 <b>Piket</b> Piket : 8
Regjistruar : 18/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni nje dite te ktheheni ne vendlindje´?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 19 Sep 2010 - 9:23

ervin domi shkruajti:te gjith rehat ndodhen ketu.......por duket me rehat ne vend,,,,,,lindje,,,,,


Sigurisht qe si vendlindja nuk gjen askund, por jan disa gjera qe dhe vendlindja spo ti plotson kushtet jetsore, keshtu qe preferoj te jetoj ketu ku jam shkollu dhe kam profesionin tim dhe dua te punoj e jetoj pikerisht ketu, po te flisja per ks eshte shum larg evropes , dhe per ne eshte e veshtir ta lem kete jete dhe ta jetojm nje jete krejt ndryshe, un flas per veten time se kam ardh si femi ketu,dhe jam adaptu me kete jete, po ta pysja mamin tim gjithmon thot se do kthehemi, pra ky eshte ndryshimi, un kam qef ta vizitoj por jo dhe te kthehem pergjithmon atje!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni nje dite te ktheheni ne vendlindje´?

Mesazh nga Ervin Domi prej Sun 19 Sep 2010 - 10:10

ok.....ajo esht shum e drejt,por te gjith njerzit shofin mundesit qe kan per vazhduar jeten e tyre...kush mund ti ket mundesit mund ta bej ate....dhe behet fjal per nje te ardhme:.
avatar
Ervin Domi
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 8
 <b>Piket</b> Piket : 8
Regjistruar : 18/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni nje dite te ktheheni ne vendlindje´?

Mesazh nga Arla prej Sun 19 Sep 2010 - 10:15

Une kam jetuar jashte ne fillim te adoleshnces, nuk shkova per pune ,arsye te tjera me cuan jashte kufijve.Kur e pashe veten ne nje vend qe e vetmja mundesi qe me jepej ishte te punoja si pastruese nuk u mendova dy here.Une ne vendin tim jam mbreteresh thashe.Aty une mund te behem ajo qe dua.Ndihem krenare qe sot jam ketu mes gjithckaje qe per te tjeret ka ngelur enderr.
avatar
Arla
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2501
 <b>Piket</b> Piket : 2696
Regjistruar : 06/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni nje dite te ktheheni ne vendlindje´?

Mesazh nga Shpejtimi prej Sun 19 Sep 2010 - 11:21

shpresoj qe nje dit te kthehem....
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni nje dite te ktheheni ne vendlindje´?

Mesazh nga Aroma prej Mon 20 Sep 2010 - 5:37

ne vendlindje jom
avatar
Aroma
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 439
 <b>Piket</b> Piket : 441
Regjistruar : 17/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni nje dite te ktheheni ne vendlindje´?

Mesazh nga Geri prej Mon 20 Sep 2010 - 5:45

Kam qon jasht shtetit po per qef , nuk shtyhesh fare haha te isha me pune s'do duroja dote sikur te merja dhe 1 mij euro dita

Dhe kur kaloj lagjen me duket sikur kam dal jasht shtetit

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni nje dite te ktheheni ne vendlindje´?

Mesazh nga Shaban Cakolli prej Wed 12 Feb 2014 - 9:55

po,si
avatar
Shaban Cakolli
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3445
 <b>Piket</b> Piket : 3590
Regjistruar : 24/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni nje dite te ktheheni ne vendlindje´?

Mesazh nga kushtrimi4 prej Wed 21 Jan 2015 - 12:41

Po me shum deshir
avatar
kushtrimi4
Moderator Forumi
Moderator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 26
 <b>Piket</b> Piket : 32
Regjistruar : 18/01/2015
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : prishtina

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni nje dite te ktheheni ne vendlindje´?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi