Cili shtet i huaj mendoni që ka ma shumë shqiptarë ?

Shko poshtë

Cili shtet i huaj mendoni që ka ma shumë shqiptarë ?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 27 Feb 2010 - 2:54

Un mendoj gjermania!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili shtet i huaj mendoni që ka ma shumë shqiptarë ?

Mesazh nga Erisa prej Sat 27 Feb 2010 - 3:03

Them se ka Zvicra

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili shtet i huaj mendoni që ka ma shumë shqiptarë ?

Mesazh nga Tila prej Mon 26 Apr 2010 - 5:27

Italia dhe Greqia pasi jan dy vende qe kufizohet shqiperia ke mundesi per te shkuar sepse jan me afer se vendet e tjera.
avatar
Tila
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 144
 <b>Piket</b> Piket : 161
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili shtet i huaj mendoni që ka ma shumë shqiptarë ?

Mesazh nga Geri prej Mon 26 Apr 2010 - 5:34

Sipas shtypin qe kam degju rreth 2 milione shqiptar gjenden ne shtetin Helen si Greqia.. dhe ky shtet besoj se ka me shum bashkombas Shiptar.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili shtet i huaj mendoni që ka ma shumë shqiptarë ?

Mesazh nga Erisa prej Mon 26 Apr 2010 - 23:40

Shqiptar ka ne gjith vendet evropjane

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili shtet i huaj mendoni që ka ma shumë shqiptarë ?

Mesazh nga Gentta prej Mon 26 Apr 2010 - 23:51

greqia dhe italia ka me shum shqiptare
avatar
Gentta
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 5553
 <b>Piket</b> Piket : 5573
Regjistruar : 11/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : se di

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili shtet i huaj mendoni që ka ma shumë shqiptarë ?

Mesazh nga Shpejtimi prej Wed 21 Jul 2010 - 16:12

o ne gjungel shko ti ke me thene "u qe u qetsova pa shqipetar po pa prit mas dikush te pershperit mrapa teje edhe te thot shqip e kam thene kete me heret se ti" hahahahahha....

une mendoj se ne Amerik ka me shume sepse ne Amerik kan filluar edhe ti emertojne rruget me emrin shqip ka shume rruge ne disa shtete ne USA qe quhen ALBANIAN STREET po per fat te keq rralle e hic amerikanet nuk preferojne te kalojne ne ato rruge se thone gjerat te keqija ndodhin ne ato rruge boll me vije zore edhe inat per kete fakt po eshte me se e vertet...
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili shtet i huaj mendoni që ka ma shumë shqiptarë ?

Mesazh nga Shaban Cakolli prej Wed 12 Feb 2014 - 9:55

Turqia
avatar
Shaban Cakolli
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3445
 <b>Piket</b> Piket : 3590
Regjistruar : 24/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili shtet i huaj mendoni që ka ma shumë shqiptarë ?

Mesazh nga alex_a prej Wed 12 Feb 2014 - 12:06

Fiks Turqia, e ke qellu Shaban.
avatar
alex_a
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3
 <b>Piket</b> Piket : 5
Regjistruar : 12/02/2014
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : al

http://atdheuyne.forum.st/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili shtet i huaj mendoni që ka ma shumë shqiptarë ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi