Sa jane te kenaqur mergimtaret me jeten ne Gurbet?

Shko poshtë

Sa jane te kenaqur mergimtaret me jeten ne Gurbet?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 27 Feb 2010 - 2:56

Jame e kenaqur deri diku qe jemi ekomikisht mire por na mungon ngrohtesia e vendit tone
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa jane te kenaqur mergimtaret me jeten ne Gurbet?

Mesazh nga Erisa prej Sat 27 Feb 2010 - 3:05

Te knaqur boll jemi se dhe pa gurbetin asgjo per ne shqiptaret

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa jane te kenaqur mergimtaret me jeten ne Gurbet?

Mesazh nga engjell a djall prej Sun 28 Feb 2010 - 0:25

Mjaft shume
avatar
engjell a djall
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 7372
 <b>Piket</b> Piket : 8226
Regjistruar : 25/04/2009

http://hapesira.forumotions.net/shkrimtare-shqiptare-f48/poezi-n

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa jane te kenaqur mergimtaret me jeten ne Gurbet?

Mesazh nga Li12i-GG ARMY prej Mon 1 Mar 2010 - 8:15

jo edhe aq shum shum
avatar
Li12i-GG ARMY
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 283
 <b>Piket</b> Piket : 387
Regjistruar : 28/02/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : ItAlY

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa jane te kenaqur mergimtaret me jeten ne Gurbet?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi