Ku mbaron respekti dhe ku fillon ndjenja per nje njeri?

Shko poshtë

Ku mbaron respekti dhe ku fillon ndjenja per nje njeri?

Mesazh nga Gjimnazistja prej Sat 27 Feb 2010 - 7:13

Nje pyetje te tille e kam hasur shpesh dhe shume pak kam marre pergjigje.
C'mendim keni ju, kur nje mardhenie i kalon permasat e nje shoqerie, ne cfare kufiri ajo kalon ne ndje
nje
avatar
Gjimnazistja
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1685
 <b>Piket</b> Piket : 1786
Regjistruar : 27/02/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : rreth e rrotull

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ku mbaron respekti dhe ku fillon ndjenja per nje njeri?

Mesazh nga Geri prej Sat 27 Feb 2010 - 7:21

Mendoj qe kur nji njeri e njef shum mir dhe per nji far kohe ate e ke shok ose shoqe kalon shum mir je shum i sinqert me ate dhe cdo njeri besoj se kur me nji person ndihet mir dhe ne ate kohe ata jan miq.Cdo kush e ka dicka nga brenda qe esht ndienja e dashuris dhe vjen nji kohe qe smund te durosh dot mo sa t'ja shprehesh ate qe ndien,Me nji fjal Respekti mbaron ateher kur fillon ndienja.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ku mbaron respekti dhe ku fillon ndjenja per nje njeri?

Mesazh nga Erisa prej Sat 27 Feb 2010 - 11:01

Geri shkruajti:Mendoj qe kur nji njeri e njef shum mir dhe per nji far kohe ate e ke shok ose shoqe kalon shum mir je shum i sinqert me ate dhe cdo njeri besoj se kur me nji person ndihet mir dhe ne ate kohe ata jan miq.Cdo kush e ka dicka nga brenda qe esht ndienja e dashuris dhe vjen nji kohe qe smund te durosh dot mo sa t'ja shprehesh ate qe ndien,Me nji fjal Respekti mbaron ateher kur fillon ndienja.
Jam dakort me ket qka ka thon geri sepse eshte e njeta histori e imja.!!

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ku mbaron respekti dhe ku fillon ndjenja per nje njeri?

Mesazh nga Merisa prej Sat 27 Feb 2010 - 11:07

edhe une kam te njejtin mendim
avatar
Merisa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 8930
 <b>Piket</b> Piket : 9170
Regjistruar : 26/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne zemren e...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ku mbaron respekti dhe ku fillon ndjenja per nje njeri?

Mesazh nga Shpejtimi prej Wed 10 Nov 2010 - 18:06

kur me te vertet ndjen diqka 100% per ate person vetem ateher merr guximin edhe ja shfaq edhe i thua ate qe ti ndjen per ate person qe i thua:une kam me shume se veq rrespekt per ty une te ndjej....
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ku mbaron respekti dhe ku fillon ndjenja per nje njeri?

Mesazh nga Burrelsja prej Mon 1 Jul 2013 - 20:04

kur provon tradhtin kur nis urrejtja e kur ndjen veq percim
avatar
Burrelsja
VIP
VIP

<b>Postime</b> Postime : 494
 <b>Piket</b> Piket : 496
Regjistruar : 26/03/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 22
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ku mbaron respekti dhe ku fillon ndjenja per nje njeri?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi