Coffee Bar "Hapesira"

Faqja 4 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Shko poshtë

Coffee Bar "Hapesira"

Mesazh nga Geri prej Sat 25 Apr 2009 - 6:14

First topic message reminder :

Ketu esht kaffja jone e shenjt si gjithmon pago ai qe ka me shum lek hahaha

Ja psh sot u qeras un
:111:
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Re: Coffee Bar "Hapesira"

Mesazh nga Erisa prej Thu 11 Mar 2010 - 4:12

dhe une deshta kaffe nga Pejani

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Coffee Bar "Hapesira"

Mesazh nga Vizitor prej Thu 11 Mar 2010 - 6:52

Do desha nje kaffe nga Geri
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Coffee Bar "Hapesira"

Mesazh nga Arla prej Thu 11 Mar 2010 - 8:02

Geri te lutem nje kafe
avatar
Arla
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2501
 <b>Piket</b> Piket : 2696
Regjistruar : 06/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Coffee Bar "Hapesira"

Mesazh nga Interesant prej Thu 11 Mar 2010 - 21:40

Geri me bej edhe mua nje Very Happy
avatar
Interesant
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1110
 <b>Piket</b> Piket : 1115
Regjistruar : 24/10/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Peja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Coffee Bar "Hapesira"

Mesazh nga Erisa prej Fri 12 Mar 2010 - 2:21

Ej dhe une nje kafe ateher nga Geri qe se kam pa keto dite?

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Coffee Bar "Hapesira"

Mesazh nga Vizitor prej Fri 12 Mar 2010 - 3:11

Geri shpejt se te gjith dojm kaffe nga ty!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Coffee Bar "Hapesira"

Mesazh nga Geri prej Sat 13 Mar 2010 - 11:32

Apapa po prisni sa te mar rrogen dhe ju.. se me duket ska lokal t'ju mar persiper juve me gjithe keto porosi hahaha

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Coffee Bar "Hapesira"

Mesazh nga Vizitor prej Sun 14 Mar 2010 - 1:13

Geri shkruajti:Apapa po prisni sa te mar rrogen dhe ju.. se me duket ska lokal t'ju mar persiper juve me gjithe keto porosi hahaha


Ca mendove ti nuk eshte lete te jesh shef duam kaffe dhe pik
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Coffee Bar "Hapesira"

Mesazh nga Geri prej Sun 14 Mar 2010 - 1:14

Mire pra te gjithve do ju jap kafe vetem hapni gojen

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Coffee Bar "Hapesira"

Mesazh nga Erisa prej Sun 14 Mar 2010 - 3:21

Kaffe nga siper dua une

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Coffee Bar "Hapesira"

Mesazh nga Vizitor prej Sun 21 Mar 2010 - 23:33

Kaffe Geri shpejt
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Coffee Bar "Hapesira"

Mesazh nga Vizitor prej Mon 22 Mar 2010 - 0:43

Une sapo piva nje kafe,do dikush nje kafe nga une
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Coffee Bar "Hapesira"

Mesazh nga Interesant prej Mon 22 Mar 2010 - 1:07

Voglushja shkruajti:Une sapo piva nje kafe,do dikush nje kafe nga une

A bene njo per mua nese nuk perton Very Happy
avatar
Interesant
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1110
 <b>Piket</b> Piket : 1115
Regjistruar : 24/10/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Peja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Coffee Bar "Hapesira"

Mesazh nga Vizitor prej Mon 22 Mar 2010 - 1:31

Interesanti i ben Kafet shume te mira apo jo komshi sa kaffe me ke ba ti mu
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Coffee Bar "Hapesira"

Mesazh nga Geri prej Mon 22 Mar 2010 - 1:33

Kush do kafe ktu
Se un per vete sapo e piva

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Coffee Bar "Hapesira"

Mesazh nga Interesant prej Mon 22 Mar 2010 - 1:36

Viola shkruajti:Interesanti i ben Kafet shume te mira apo jo komshi sa kaffe me ke ba ti mu

Nuk e di kane qene shume saqe nuk po mbaj ne mend hahaha :111211:
avatar
Interesant
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1110
 <b>Piket</b> Piket : 1115
Regjistruar : 24/10/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Peja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Coffee Bar "Hapesira"

Mesazh nga Erisa prej Wed 14 Apr 2010 - 19:46

Dua nje kafe une por ska njeri ketu

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Coffee Bar "Hapesira"

Mesazh nga Vizitor prej Thu 15 Apr 2010 - 2:07

Dhe une e deshta nje kaffe po ska njeri ky interesanti po shef ne dritare vajzat kah kalojn e komshin spo e shef qe i ka ardh
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Coffee Bar "Hapesira"

Mesazh nga Erisa prej Wed 9 Jun 2010 - 6:01

Ohh kaffe dua une se koka me plasi shpejt

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Coffee Bar "Hapesira"

Mesazh nga Vizitor prej Fri 25 Jun 2010 - 5:24

Geri ka koh qe sna ke ba kafe
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Coffee Bar "Hapesira"

Mesazh nga Geri prej Fri 25 Jun 2010 - 5:26

Viola shkruajti:Geri ka koh qe sna ke ba kafe
haha kafe per te ter mi lal
Po me duket se ka mbaru sheqeri ndaj e do pa sheqer a jo?

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Coffee Bar "Hapesira"

Mesazh nga Vizitor prej Fri 25 Jun 2010 - 5:36

sheqer jam vet , baje me krip po deshe
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Coffee Bar "Hapesira"

Mesazh nga Geri prej Fri 25 Jun 2010 - 5:42

Viola shkruajti:sheqer jam vet , baje me krip po deshe
hahahaha ore jeni bo te gjitha ju sheqer eee,Mir ajde se po ta boj nji kafe me krip se e di qe e ke qef hahaha

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Coffee Bar "Hapesira"

Mesazh nga Vizitor prej Fri 25 Jun 2010 - 8:38

Dua nje kaffe une
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Coffee Bar "Hapesira"

Mesazh nga Tea prej Fri 25 Jun 2010 - 9:09

dua nje .... lene se mu prish mendja po fle gjum :DD
avatar
Tea
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 278
 <b>Piket</b> Piket : 291
Regjistruar : 21/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Coffee Bar "Hapesira"

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 4 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi