Falenderoj...

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Falenderoj...

Mesazh nga BeLti prej Sun 28 Feb 2010 - 3:17

Falenderoj gerushin per forumin.
avatar
BeLti
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1363
 <b>Piket</b> Piket : 2345
Regjistruar : 23/12/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Mitrowice

http://ardmeria-juaj.forumotions.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Falenderoj...

Mesazh nga Niku prej Wed 3 Mar 2010 - 6:51

falenderoj dhe un kushon per webfaqen qe ka ber ishallah i hec sa me mir shejtanit
avatar
Niku
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 945
 <b>Piket</b> Piket : 995
Regjistruar : 30/01/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tirane

http://www.hapesirajone.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Falenderoj...

Mesazh nga BeLti prej Wed 3 Mar 2010 - 6:58

Falenderoj Nikun per keto mesaazhe qe na japi sot!
avatar
BeLti
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1363
 <b>Piket</b> Piket : 2345
Regjistruar : 23/12/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Mitrowice

http://ardmeria-juaj.forumotions.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Falenderoj...

Mesazh nga aLbinna prej Fri 5 Mar 2010 - 4:00

Ktaa naltt qe me ftoi ktu Smile
avatar
aLbinna
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 147
 <b>Piket</b> Piket : 152
Regjistruar : 27/02/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Mitrowicee(L)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Falenderoj...

Mesazh nga Adisa prej Fri 5 Mar 2010 - 4:06

Efalminderoj Zotin
avatar
Adisa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1536
 <b>Piket</b> Piket : 1552
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Austri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Falenderoj...

Mesazh nga Vizitor prej Fri 5 Mar 2010 - 4:20

Flenderoj zotin qe me ka dhen mendjen dhe respektin
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Falenderoj...

Mesazh nga Erisa prej Fri 5 Mar 2010 - 4:25

Falenderoj ...i takojn vetem Allahut i cili me solli ne ket bot me nder dhe respekt!

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Falenderoj...

Mesazh nga aLbinna prej Fri 5 Mar 2010 - 4:32

Latina_Tetovare shkruajti:Falenderoj ...i takojn vetem Allahut i cili me solli ne ket bot me nder dhe respekt!


Ashtuuu do thoja edhe un Smile <3 :>
avatar
aLbinna
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 147
 <b>Piket</b> Piket : 152
Regjistruar : 27/02/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Mitrowicee(L)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Falenderoj...

Mesazh nga Vizitor prej Fri 12 Mar 2010 - 2:24

Falenderoj zotin qe me dha mendjen dhe respektin!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Falenderoj...

Mesazh nga Erisa prej Fri 12 Mar 2010 - 2:30

Falemnderoj zotin qe me dhuroj ne ket bote!

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Falenderoj...

Mesazh nga Vizitor prej Fri 12 Mar 2010 - 3:44

Falenderoj kete shoqeri te mire qe me respektojn!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Falenderoj...

Mesazh nga Erisa prej Fri 12 Mar 2010 - 4:56

Falenderoj zotin qe jam mire e shendosh Elahmdulilah

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Falenderoj...

Mesazh nga Niku prej Sun 21 Mar 2010 - 1:23

Falenderoj prinderit qe me sollen ne jete
avatar
Niku
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 945
 <b>Piket</b> Piket : 995
Regjistruar : 30/01/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tirane

http://www.hapesirajone.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Falenderoj...

Mesazh nga Vizitor prej Sat 10 Apr 2010 - 23:57

Falenderoj Zotin qe jetoj akoma!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Falenderoj...

Mesazh nga Erisa prej Wed 14 Apr 2010 - 19:41

Falemnderoj Zotin per frymarjen qe nuk kemi jet pa frym.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Falenderoj...

Mesazh nga Vizitor prej Thu 15 Apr 2010 - 3:31

Falenderoj Zotin qe akoma jetoj
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Falenderoj...

Mesazh nga Geri prej Thu 15 Apr 2010 - 3:51

Falenderoj dhe sot shiun qe me boni qull.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Falenderoj...

Mesazh nga Vizitor prej Thu 15 Apr 2010 - 3:52

Geri shkruajti:Falenderoj dhe sot shiun qe me boni qull.

Falenderoj zotin qe me degjoj se un e porosita shiun te te lagu ty
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Falenderoj...

Mesazh nga Geri prej Thu 15 Apr 2010 - 3:55

ik mi

Falenderoj shiun qe me boni qull se kisha 3 dit qe nuk isha lar ne dush,isha bo zhul i gjalle hahahahaha

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Falenderoj...

Mesazh nga Vizitor prej Thu 15 Apr 2010 - 7:47

Falenderoj Gerin per miqesin qe na oferon!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Falenderoj...

Mesazh nga Vizitor prej Thu 15 Apr 2010 - 8:18

Falenderoj Gerin per gjithcka
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Falenderoj...

Mesazh nga Arla prej Thu 15 Apr 2010 - 8:24

Falenderoj hilet
avatar
Arla
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2501
 <b>Piket</b> Piket : 2696
Regjistruar : 06/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Falenderoj...

Mesazh nga Geri prej Thu 15 Apr 2010 - 8:25

Falendertoj kafen qe me hap syt cdo mengjes.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Falenderoj...

Mesazh nga Gentta prej Thu 15 Apr 2010 - 8:26

falenderoj zotin qe me solli ne jeten time nje person kaq te mrekullueshem sa njonin
avatar
Gentta
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 5553
 <b>Piket</b> Piket : 5573
Regjistruar : 11/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : se di

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Falenderoj...

Mesazh nga Arla prej Thu 15 Apr 2010 - 8:31

Falenderoj shume Violen qe eshte vajza me e mire qe ka njohur ndonjehere bota virtuale.
avatar
Arla
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2501
 <b>Piket</b> Piket : 2696
Regjistruar : 06/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Falenderoj...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi