Madona blen fermë në New York

 :: Zone e Lire :: Lajme

Shko poshtë

Madona blen fermë në New York

Mesazh nga Li12i-GG ARMY prej Mon 1 Mar 2010 - 5:30




New York, 1 mars – Diva e popit Madona ka blerë për 1.25 milionë sterlina një fermë në New York, për t’iu kushtuar më seriozisht hobit të saj, ngasjes së kuajve, raporton Yahoo.
Madona dashurinë e saj për ngasjen e kuajve e ka zhvilluar gjatë martesës me regjisorin Guy Ritchie, kur u transferuan në një kompleks të madh në Wilshire. Pas divorcit, në fund të vitit 2008, Madona u kthye në New York dhe bleu fermën në Bridgehampton për 3.1 milionë sterlina, ku jeton me fëmijët.
Me blerjen e fermës së re, Madona pronën e saj e ka zgjeruar për 23 ari. Megjithatë, megjithëse posedon lejen bujqësore, Madona nuk ka të drejtë të ndryshojë pamjen e pronës, shkruan “New York Post”.
avatar
Li12i-GG ARMY
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 283
 <b>Piket</b> Piket : 387
Regjistruar : 28/02/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : ItAlY

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Zone e Lire :: Lajme

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi