Zjarr në objektin shkollor në Malishevë, pa pasoja të mëdha

 :: Zone e Lire :: Lajme

Shko poshtë

Zjarr në objektin shkollor në Malishevë, pa pasoja të mëdha

Mesazh nga Li12i-GG ARMY prej Mon 1 Mar 2010 - 5:35

Malishevë, 1 mars – Të dielen rreth mesditës sipas burimeve policore të Stacionit Policor në Malishevë objekti i Shkollës Fillore dhe të Mesme të Ulët “Imer Krasniqi” është kapluar nga zjarri. Në vend të ngjarjes kanë intervenuar Njësia e Zjarrëfikësëve të Malishevës dhe policia të cilët ia
kanë dalë ta lokalizojnë zjarrin për afro gjysmë ore. Dëshmitarët i kanë thënë policisë se shkaktar i zjarrit ka qenë energjia elektrike. Drejtori i shkollës, sipas policisë ka deklaruar se shkollës i janë shkaktuar dëme në vlerë të rreth 2 mijë eurove. Të lënduar nuk ka patur.
avatar
Li12i-GG ARMY
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 283
 <b>Piket</b> Piket : 387
Regjistruar : 28/02/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 26
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : ItAlY

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Zone e Lire :: Lajme

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi