AKP-ja kalon në zyra të reja në “qytezën Pejton”

 :: Zone e Lire :: Lajme

Shko poshtë

AKP-ja kalon në zyra të reja në “qytezën Pejton”

Mesazh nga Li12i-GG ARMY prej Mon 1 Mar 2010 - 5:36

Prishtinë, 1 mars - Prej ditës së sotme, Axhencioni Kosovar i Privatizimit (AKP) ka zhvendosur zyrën e saj qëndrore në Prishtinë në lokacion të ri, i cili gjendet në qytezën Pejton në rrugën “Perandori Justinian” nr. 5. Orari i punës së AKP-së mbetet i njëjtë, prej 08:30 deri në 17:30, si dhe numri i telefonit dhe adresa elektronike mbetet e pandryshuar, kanë njoftuar zyrtarët e këtij institucioni.
avatar
Li12i-GG ARMY
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 283
 <b>Piket</b> Piket : 387
Regjistruar : 28/02/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 26
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : ItAlY

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Zone e Lire :: Lajme

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi