Çifti Depp-Paradis së bashku në një film

 :: Zone e Lire :: Lajme

Shko poshtë

Çifti Depp-Paradis së bashku në një film

Mesazh nga Li12i-GG ARMY prej Mon 1 Mar 2010 - 7:47

Los Angeles, 1 mars - Johnny Depp dhe aktorja e këngëtarja Vanessa Paradis, të dashur në jetë dhe prindër të dy fëmijëve do të luajnë për herë të parë së bashku në një film.
Do të ndodhe në kastin e “My American Lover” të Lasse Hallstrom, sipas revistës online “Zimbio”.
“Vanessa do të interpretojë Simone de Beauvoir, ndërsa unë jam i dashuri i saj Nelson Algren”, është shprehur Depp.
Për momentin aktori po regjistron “The Tourist” me Angelina Jolie dhe shumë shpejt do të jetë në rolin e Jack Sparrow në episodin e katërt të “Pirati i Karaibeve”.
avatar
Li12i-GG ARMY
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 283
 <b>Piket</b> Piket : 387
Regjistruar : 28/02/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : ItAlY

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Zone e Lire :: Lajme

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi