♥ Vjen nje moment dhe.......♥

Faqja 19 e 19 Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19

Shko poshtë

♥ Vjen nje moment dhe.......♥

Mesazh nga Geri prej Sat 25 Apr 2009 - 10:03

First topic message reminder :

♥️ Vjen nje moment dhe.......♥️

Vje nji moment dhe gjithcka e ndertuar bukur prishet
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Re: ♥ Vjen nje moment dhe.......♥

Mesazh nga Gentta prej Sun 7 Nov 2010 - 6:45

vjen nje momente dhe do gjesh dike qe te doje
avatar
Gentta
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 5553
 <b>Piket</b> Piket : 5573
Regjistruar : 11/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : se di

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ♥ Vjen nje moment dhe.......♥

Mesazh nga Shpejtimi prej Sun 7 Nov 2010 - 7:05

vjen nje momet qe do e pranoj ate qe do vjen....
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ♥ Vjen nje moment dhe.......♥

Mesazh nga Vizitor prej Sun 7 Nov 2010 - 23:51

Qetesi gjelbrim,bukuri e rralle
Mendja fluturimthi rremben, kerkon,
pyetje, pergjigje dhe qetesi absolute
asgje me shume,
cicerrime e zogjeve, shprese
gjeste te buta�?�,shpirti pushon.....
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ♥ Vjen nje moment dhe.......♥

Mesazh nga Arla prej Mon 8 Nov 2010 - 0:52

Vjen nje moment dhe kupton qe rritja e familjes eshte procesi me i bukur jetesor.
avatar
Arla
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2501
 <b>Piket</b> Piket : 2696
Regjistruar : 06/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ♥ Vjen nje moment dhe.......♥

Mesazh nga Shpejtimi prej Mon 8 Nov 2010 - 3:20

vjen nje moment edhe them qe nuk dua te jetoj....
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ♥ Vjen nje moment dhe.......♥

Mesazh nga Vizitor prej Mon 8 Nov 2010 - 3:37

Vjen nje moment dhe e kupton se nuk eshte e vertet qe endrrat nuk kushtojnn asgje,ato paguhen me zhgenjim.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ♥ Vjen nje moment dhe.......♥

Mesazh nga Shpejtimi prej Mon 8 Nov 2010 - 4:07

vjen nje momet qe une kuptoj qe nuk kam asgje....
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ♥ Vjen nje moment dhe.......♥

Mesazh nga Vizitor prej Thu 11 Nov 2010 - 2:53

Vjen nje moment kur ti e kupton se kush ka vlere ne jeten tende, kush nuk pati kurr... e kush do te kete gjithmon..!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ♥ Vjen nje moment dhe.......♥

Mesazh nga Gentta prej Thu 11 Nov 2010 - 3:13

vjen nje moment qe zhgenjesh shum nga persona qe don
avatar
Gentta
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 5553
 <b>Piket</b> Piket : 5573
Regjistruar : 11/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : se di

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ♥ Vjen nje moment dhe.......♥

Mesazh nga Karamelica prej Fri 12 Nov 2010 - 4:56

vjen nje moment kupton qe u rite dhe duhet te ndryshosh jeten....
avatar
Karamelica
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 79
 <b>Piket</b> Piket : 89
Regjistruar : 11/11/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ♥ Vjen nje moment dhe.......♥

Mesazh nga engjell a djall prej Sat 13 Nov 2010 - 8:42

Vjen një moment dhe në jetën tënde vjen një person shumë i veçantë...Dhe jeta jote fillon të ndryshojë dalëngadalë. Pa e kuptuar ështe shumë herët për ta quajtur dashuri ...por ama dhe shumë vonë për tu kthyer prapa.
avatar
engjell a djall
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 7372
 <b>Piket</b> Piket : 8226
Regjistruar : 25/04/2009

http://hapesira.forumotions.net/shkrimtare-shqiptare-f48/poezi-n

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ♥ Vjen nje moment dhe.......♥

Mesazh nga Vizitor prej Sat 13 Nov 2010 - 8:46

Vjen nje moment dhe e kupton se knaqesia me e madhe eshte te buzeqeshesh para ati/asaj qe te ka bere te vuashe.!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ♥ Vjen nje moment dhe.......♥

Mesazh nga pink_lady prej Sun 14 Nov 2010 - 5:33

vjen nje moment dhe cdo gje shuhet
avatar
pink_lady
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1108
 <b>Piket</b> Piket : 1126
Regjistruar : 30/08/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : UK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ♥ Vjen nje moment dhe.......♥

Mesazh nga Dewil prej Sun 14 Nov 2010 - 5:36

vjen nje moment edhe Pink eshrt perseri On Razz
avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ♥ Vjen nje moment dhe.......♥

Mesazh nga pink_lady prej Sun 14 Nov 2010 - 5:37

vjen nje momet edhe pinku so mungoje me ktu
avatar
pink_lady
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1108
 <b>Piket</b> Piket : 1126
Regjistruar : 30/08/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : UK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ♥ Vjen nje moment dhe.......♥

Mesazh nga Shpejtimi prej Tue 16 Nov 2010 - 13:03

vjen nje moment dhe edhe une do jem i lumtur nje dit....
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ♥ Vjen nje moment dhe.......♥

Mesazh nga Burrelsja prej Sun 16 Jun 2013 - 18:25

harrojm gjithshka per dike
avatar
Burrelsja
VIP
VIP

<b>Postime</b> Postime : 494
 <b>Piket</b> Piket : 496
Regjistruar : 26/03/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 23
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ♥ Vjen nje moment dhe.......♥

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 19 e 19 Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi