Sa jeni te lumtur ne Diaspor???

Shko poshtë

Sa jeni te lumtur ne Diaspor???

Mesazh nga MitrovicA prej Sat 25 Apr 2009 - 22:08

?
avatar
MitrovicA
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3880
 <b>Piket</b> Piket : 3966
Regjistruar : 25/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa jeni te lumtur ne Diaspor???

Mesazh nga Vizitor prej Mon 31 May 2010 - 2:45

Te lumtur jemi dhe sjemi , te lutur jemi pse nuk jemi te varfer matrialisht por nuk jemi te lumtur sepse jemi te varfer shpritrisht me mall te vendit ton.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi