Forumi eshte..

Shko poshtë

Forumi eshte..

Mesazh nga BeLti prej Thu 4 Mar 2010 - 22:24

Forumi eshte super..
avatar
BeLti
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1363
 <b>Piket</b> Piket : 2345
Regjistruar : 23/12/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Mitrowice

http://ardmeria-juaj.forumotions.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Forumi eshte..

Mesazh nga Merisa prej Thu 4 Mar 2010 - 23:04

forumi eshte perfekt
avatar
Merisa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 8930
 <b>Piket</b> Piket : 9170
Regjistruar : 26/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne zemren e...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Forumi eshte..

Mesazh nga Interesant prej Thu 4 Mar 2010 - 23:15

Forumi me pelqen shume, nje ashtu edhe forumistat te cilet japin bukurine e keti forumit Very Happy
avatar
Interesant
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1110
 <b>Piket</b> Piket : 1115
Regjistruar : 24/10/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Peja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Forumi eshte..

Mesazh nga Erisa prej Thu 4 Mar 2010 - 23:59

Forumi eshte iii Beltit mos gaboj hahaha

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Forumi eshte..

Mesazh nga Arla prej Fri 5 Mar 2010 - 0:00

Forumi eshte juaji
avatar
Arla
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2501
 <b>Piket</b> Piket : 2696
Regjistruar : 06/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Forumi eshte..

Mesazh nga BeLti prej Fri 5 Mar 2010 - 0:01

Forumi osht i te gjithve qe duan te kalojn kohen dhe te kenaqen dhe te gjejn shoqeri!
avatar
BeLti
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1363
 <b>Piket</b> Piket : 2345
Regjistruar : 23/12/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Mitrowice

http://ardmeria-juaj.forumotions.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Forumi eshte..

Mesazh nga MitrovicA prej Fri 5 Mar 2010 - 0:01

Forumi eshte i Gerit me sa e di une
avatar
MitrovicA
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3880
 <b>Piket</b> Piket : 3966
Regjistruar : 25/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Forumi eshte..

Mesazh nga BeLti prej Fri 5 Mar 2010 - 0:03

Forumi osht i te gjithve hehehe!
avatar
BeLti
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1363
 <b>Piket</b> Piket : 2345
Regjistruar : 23/12/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Mitrowice

http://ardmeria-juaj.forumotions.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Forumi eshte..

Mesazh nga Erisa prej Fri 5 Mar 2010 - 0:04

Forumi eshte i shales hahaha mos u frig se sja mer askush forumin dikujt

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Forumi eshte..

Mesazh nga aLbinna prej Fri 5 Mar 2010 - 4:38

Razz

Forumiii eshtee pjese e secilit prej nesh !
avatar
aLbinna
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 147
 <b>Piket</b> Piket : 152
Regjistruar : 27/02/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Mitrowicee(L)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Forumi eshte..

Mesazh nga Vizitor prej Fri 5 Mar 2010 - 4:42

Forumi eshte per njerz te sinqert dhe me respekt e karakter
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Forumi eshte..

Mesazh nga Erisa1 prej Fri 5 Mar 2010 - 4:44

Forumi eshte i te gjithve ne dhe besoj se po behet nga dita dites me i mire.
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Forumi eshte..

Mesazh nga Erisa prej Fri 5 Mar 2010 - 4:48

Forumi eshte per njerzit qe kan fytyr te perballohen me te gjith anatert me respekt dhe shum dashuri!

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Forumi eshte..

Mesazh nga aLbinna prej Fri 5 Mar 2010 - 4:52

Forumii eshtee forumm !
avatar
aLbinna
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 147
 <b>Piket</b> Piket : 152
Regjistruar : 27/02/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Mitrowicee(L)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Forumi eshte..

Mesazh nga Vizitor prej Fri 5 Mar 2010 - 5:05

Latina_Tetovare shkruajti:Forumi eshte per njerzit qe kan fytyr te perballohen me te gjith anatert me respekt dhe shum dashuri!


taman keshtu eshte
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Forumi eshte..

Mesazh nga Erisa prej Fri 5 Mar 2010 - 5:08

Forumi eshte..te sillesh mire me antaret me fjale te emble qe gjithmon te te kujtoj per te mire e jo me ju lon pershtypje qe nuk ju shkon mendja per me te kujtu!

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Forumi eshte..

Mesazh nga Vizitor prej Wed 23 Jun 2010 - 4:33

Forumi eshte pjes jona qe kalojm kohen dhe kenaqemi bashk me shoqerin ton te mrekullushme.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Forumi eshte..

Mesazh nga Shpejtimi prej Tue 16 Nov 2010 - 18:07

forumi eshte qe me heq merzin e me then monotonin....
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Forumi eshte..

Mesazh nga Burrelsja prej Sun 16 Jun 2013 - 18:16

nice po dembelat nuk postojn
avatar
Burrelsja
VIP
VIP

<b>Postime</b> Postime : 494
 <b>Piket</b> Piket : 496
Regjistruar : 26/03/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 23
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Forumi eshte..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi