A mendoni qe egziston dashuria nepermjet netit

Shko poshtë

A mendoni qe egziston dashuria nepermjet netit

Mesazh nga Merisa prej Sun 26 Apr 2009 - 5:12

une mendoj qe dashura neper mjet netit nuk eshte dashuri e vertet
avatar
Merisa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 8930
 <b>Piket</b> Piket : 9170
Regjistruar : 26/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne zemren e...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni qe egziston dashuria nepermjet netit

Mesazh nga Erisa prej Wed 29 Apr 2009 - 2:45

Jo aspak nuk egziston dashuria nepermjet netit
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni qe egziston dashuria nepermjet netit

Mesazh nga bela prej Wed 29 Apr 2009 - 2:52

jooooooooooooooooooooo
avatar
bela
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 599
 <b>Piket</b> Piket : 631
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 26
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : parajse

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni qe egziston dashuria nepermjet netit

Mesazh nga Geri prej Wed 29 Apr 2009 - 3:40

:roll: Habitem per disa qe kan qon marrezisht te dashuru nepermjet internetit po nejse moo

Une mendoj qe dashurija egzisto edhe vazhdo te egzistoje Very Happy
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni qe egziston dashuria nepermjet netit

Mesazh nga Vizitor prej Wed 22 Sep 2010 - 2:14

Ekziston, por jan te pakta ato qe jetojn gjat ose jetojn pergjithmon, neti ka gjera qe ndoshta si ke ne realitet, ndonjeher gjithqka te duket mire, te duket sikur po jeton ne qiell si nje yll i pa prekshem, por jan disa gjera negative qe te vrasin ngadal pa e kuptuar. dhe te bie pastaj si nej bomb ku nuk mbetet asgje me prej saj , mundohesh ti mbledhesh copat e mbetuara por nuk bashkohen me kurr, gjithmon fshihet diqka e erret qe me von te le pasoja, trauma dashurie te pa sheruara ,shkaterruse per jetene njeriut, duhet koh qe ta rimarresh veten, duke i shtuar shume pytje vetes dhe qe si gjen dot pergjigjet!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni qe egziston dashuria nepermjet netit

Mesazh nga Shaban Cakolli prej Wed 22 Sep 2010 - 23:39

tek dikush kjo po kryhet,mes netit po lidhen martesa
avatar
Shaban Cakolli
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3445
 <b>Piket</b> Piket : 3590
Regjistruar : 24/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni qe egziston dashuria nepermjet netit

Mesazh nga vivallo prej Thu 23 Sep 2010 - 4:26

interneti eshte mjet komunikimi.

e mjeti - nuk eshte QELLIM .. mjeti eshte ne sherbim te qellimit.
avatar
vivallo
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 432
 <b>Piket</b> Piket : 434
Regjistruar : 21/09/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Gjakove

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni qe egziston dashuria nepermjet netit

Mesazh nga Bani prej Thu 23 Sep 2010 - 5:21

po
avatar
Bani
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1294
 <b>Piket</b> Piket : 1311
Regjistruar : 23/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni qe egziston dashuria nepermjet netit

Mesazh nga Geri prej Thu 23 Sep 2010 - 5:23

Pse jo , gjithcka ndodh , dhe per mua kjo dashuri ka egzistuar dhe egziston nepermjet internetit

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni qe egziston dashuria nepermjet netit

Mesazh nga Bani prej Thu 23 Sep 2010 - 5:25

ashtu ik ere malok dleqi se te thyva ne mes , ju perhere thoni jo , po leje ca thoni kot keshtu ,
avatar
Bani
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1294
 <b>Piket</b> Piket : 1311
Regjistruar : 23/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni qe egziston dashuria nepermjet netit

Mesazh nga Geri prej Thu 23 Sep 2010 - 5:51

O bani po skam thon jo une mo , un thashe qe egziston dashuria nepermjet internetit c'te keqe ka me e gjet nje vajz te bukur dhe te mencur ne net e ta kesh te dashur apo dhe gocat me gjet cuna , njerz jemi kush zgjedh internetin e kush boten reale varet nga rrethanat e dashuris nuk i dihet nga te vje ndaj vella ti mund te shofesh dhe nga qielli mos te bie noi femer nga lart

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni qe egziston dashuria nepermjet netit

Mesazh nga Aroma prej Thu 23 Sep 2010 - 5:56

un sdi gjo
avatar
Aroma
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 439
 <b>Piket</b> Piket : 441
Regjistruar : 17/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni qe egziston dashuria nepermjet netit

Mesazh nga vivallo prej Thu 23 Sep 2010 - 6:04

Ndodh qe ky raport nepermjet internetit mund te ngjalle tek nje person nje ndjenje simpatie, admirimi, telepati apo edhe e kunderta e saj emaptie, anti-patie edhe neverie ... E ne raste te caktuara ndodh qe te dashurohemi ne nje subjekt qe eshte objekt i nje vepre (siq ka ndodhur qe te dashurohet lexuesi ne personazhet e veprave, nepermjet letrave: apo njohja dhe Perjetimi nepermjet telegrameve... Mirepo kjo nuk e kapercen kategorin "letraro-artistike" prej perderisa kjo lloj ndjenje dhe Komunikimi te mos konkretizohet NE NJE INICIATIV qe ka per qellim AFRIMITETIN apo REAZILIMIN E ASAJ NDJENJE me bashkim Tvertet (kjo mund te zberthehet ne dashuri).


thjesht ne internet eshe nje nga format me te mira komunikimit "mas-medial"
avatar
vivallo
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 432
 <b>Piket</b> Piket : 434
Regjistruar : 21/09/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Gjakove

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni qe egziston dashuria nepermjet netit

Mesazh nga Shaban Cakolli prej Thu 23 Sep 2010 - 6:04

do te mesosh se ekziston
avatar
Shaban Cakolli
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3445
 <b>Piket</b> Piket : 3590
Regjistruar : 24/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni qe egziston dashuria nepermjet netit

Mesazh nga Arla prej Thu 23 Sep 2010 - 9:16

Jo eshte thjesht dicka kalimtare.Nuk pretendon per dashuri te madhe, per ndjenja te pastra apo seriozitet.
avatar
Arla
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2501
 <b>Piket</b> Piket : 2696
Regjistruar : 06/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni qe egziston dashuria nepermjet netit

Mesazh nga Shpejtimi prej Wed 10 Nov 2010 - 14:57

une per veten time shume besoj ne kete gje nuk e di pse ndoshta nuk eshte e vertet ama ja qe i besoj skam qfar te bej....
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni qe egziston dashuria nepermjet netit

Mesazh nga Dewil prej Thu 11 Nov 2010 - 5:07

nDoshtaa mendoj
avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni qe egziston dashuria nepermjet netit

Mesazh nga Lavrenta prej Thu 11 Nov 2010 - 5:30

Jooo S'BeeSsooJ
avatar
Lavrenta
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 714
 <b>Piket</b> Piket : 726
Regjistruar : 13/08/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : ≈ღ≈United States!ωho thє Hєll ωants to livє Hєяє Foяєvєя!!=Iм α cгαzу вαву...Hαte IT OR LOVE IT.ღ

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni qe egziston dashuria nepermjet netit

Mesazh nga Shpejtimi prej Tue 16 Nov 2010 - 12:18

per mendimin tim po.....
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni qe egziston dashuria nepermjet netit

Mesazh nga Burrelsja prej Mon 1 Jul 2013 - 19:49

jo ska lidhje jan ato reale e qe njihen prej shum kohesh e spo rezultojn gje
avatar
Burrelsja
VIP
VIP

<b>Postime</b> Postime : 494
 <b>Piket</b> Piket : 496
Regjistruar : 26/03/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 22
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni qe egziston dashuria nepermjet netit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi