Gur i rend ne vend te vet

Shko poshtë

Gur i rend ne vend te vet

Mesazh nga engjell a djall prej Sun 26 Apr 2009 - 6:26

Shpesh ne emigrantet themi qe jemi nacionalist? dhe se e duam
Shqiperine me shume se ato qe jetojne ne memedhe por 'guri i rende
peshon ne vend te vet.

sa dakort jeni?
cdo te thot per ju kjo shprehje?
avatar
engjell a djall
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 7372
 <b>Piket</b> Piket : 8226
Regjistruar : 25/04/2009

http://hapesira.forumotions.net/shkrimtare-shqiptare-f48/poezi-n

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi