A mund te kontrollohen ndjenjat e dashurise?

Shko poshtë

A mund te kontrollohen ndjenjat e dashurise?

Mesazh nga Gjimnazistja prej Wed 10 Mar 2010 - 8:08

Sa te fuqishem jemi ne, aq sa per te kontrolluar ndjenjat e dashurise apo jo?
A mund te kontrollohen keto ndjenja?
avatar
Gjimnazistja
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1685
 <b>Piket</b> Piket : 1786
Regjistruar : 27/02/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : rreth e rrotull

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te kontrollohen ndjenjat e dashurise?

Mesazh nga Geri prej Wed 10 Mar 2010 - 8:16

Gjimnazistja shkruajti:Sa te fuqishem jemi ne, aq sa per te kontrolluar ndjenjat e dashurise apo jo?
A mund te kontrollohen keto ndjenja?
Persa i perket dashuris te fort jemi me shum se cduhet,Persa u perket ndienjave s'besoj se jemi aq ta aft sa mund ti kontrrollojm ato.
Ndaj them esht e vetmja dhe ke nji person qe smund ti kontrrolloj ndienjat
Prandaj ndienjat jan te pa kontrrollushme.
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te kontrollohen ndjenjat e dashurise?

Mesazh nga Gjimnazistja prej Wed 10 Mar 2010 - 8:35

Mendoj se ndjenjat e dashurise mund te kontrollohen deri ne nje fare pike, me pas vjen nje moment dhe behet e padurueshme fshehja apo kontrollimi i tyre, tashme cdo gje shperthen edhe pse pa deshiren tone, ato ndjenja tashme jane bere te pakontrollueshme.
avatar
Gjimnazistja
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1685
 <b>Piket</b> Piket : 1786
Regjistruar : 27/02/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : rreth e rrotull

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te kontrollohen ndjenjat e dashurise?

Mesazh nga Gentta prej Thu 11 Mar 2010 - 6:40

sbesoj qe jemi aq te fort sa te kontrollojme ndjenjat .ato jan te pakontrollueshme
avatar
Gentta
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 5553
 <b>Piket</b> Piket : 5573
Regjistruar : 11/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : se di

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te kontrollohen ndjenjat e dashurise?

Mesazh nga Shpejtimi prej Wed 10 Nov 2010 - 17:38

une per veten time personalish nuk mundem po nese dikush i kontrollon bravo i qoft....
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te kontrollohen ndjenjat e dashurise?

Mesazh nga Burrelsja prej Mon 1 Jul 2013 - 20:10

un i kontrolloj me mir ta mbaj tfeshur sesa tbej si e smun mendore
avatar
Burrelsja
VIP
VIP

<b>Postime</b> Postime : 494
 <b>Piket</b> Piket : 496
Regjistruar : 26/03/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 23
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te kontrollohen ndjenjat e dashurise?

Mesazh nga Shaban Cakolli prej Wed 12 Feb 2014 - 9:17

me veshtersi,po cka me ba,de
avatar
Shaban Cakolli
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3445
 <b>Piket</b> Piket : 3590
Regjistruar : 24/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te kontrollohen ndjenjat e dashurise?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi