A do te preke edhe Shqiperine kriza ekonomike ne Greqi?

 :: Sondazhe

Shko poshtë

A do te preke edhe Shqiperine kriza ekonomike ne Greqi?

PO
 
JO
 
 
 
Shiko rezultatin

A do te preke edhe Shqiperine kriza ekonomike ne Greqi?

Mesazh nga Erisa1 prej Wed 10 Mar 2010 - 11:40

A do te preke edhe Shqiperine kriza ekonomike ne Greqi?
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A do te preke edhe Shqiperine kriza ekonomike ne Greqi?

Mesazh nga Geri prej Wed 10 Mar 2010 - 11:44

Besoj se po.Pasi varemi shum nga prodhimet greke.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A do te preke edhe Shqiperine kriza ekonomike ne Greqi?

Mesazh nga Erisa1 prej Wed 10 Mar 2010 - 11:46

Besoj se Po.
Po rriten te gjitha taksat dhe kjo ndikon ne produktet qe na vin nga Greqia.
Shembull konkret: Ne Kompanin e Babit tim, C'do produkt po vjen me 0.8 Euro me shtrenjt dhe jo do te thote rritje cmimesh edhe ne Shqiperi.
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A do te preke edhe Shqiperine kriza ekonomike ne Greqi?

Mesazh nga Interesant prej Wed 10 Mar 2010 - 20:38

Mendoj se kur flitet per krizen si per Shqiperi ashtu edhe per Kosove nuk eshte dicka e re, sepse ne populli shqiptar gjithmone ne krize kemi qene, dhe jemi bere imun ne krize. Edhe nese e prek nuk do kete ndonje ndryshim aq te dukshem nga ajo cfar jetojme.
avatar
Interesant
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1110
 <b>Piket</b> Piket : 1115
Regjistruar : 24/10/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Peja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A do te preke edhe Shqiperine kriza ekonomike ne Greqi?

Mesazh nga Oficeri prej Wed 24 Mar 2010 - 7:57

mendoj si kriz nuk do te percillet edhe ne ëmën Shqiperi
ndersa nese do te kete ngritje çimesh te ndonje produkti prej nga edhe do ta importojm natyrisht se do ta vrejm
por nje gje eshte e sigurte qe nuk e kemi te vetmin treg prej nga furnizohemi edhe pastaj me sa kam njohuri kur kemi zvoglim te GDP kemi edhe zvoglim te kerkeses qe direkt reflekton ne oferta dhe çmimet e saj.
avatar
Oficeri
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 20
 <b>Piket</b> Piket : 22
Regjistruar : 23/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A do te preke edhe Shqiperine kriza ekonomike ne Greqi?

Mesazh nga Arla prej Wed 24 Mar 2010 - 8:07

Shqiperine e ka kapluar kriza, por qeveria jone nuk do ta pranoj.Kemi shkurtime ne pune, taksa te larta, rritje cmimesh, sepse shteti eshte ne borxh.
Problemi eshte qe nuk e pranon, por po zhvat popullin.
avatar
Arla
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2501
 <b>Piket</b> Piket : 2696
Regjistruar : 06/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A do te preke edhe Shqiperine kriza ekonomike ne Greqi?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Sondazhe

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi