Mbërrin Tiger–text, shpëtimtari i tradhtarëve

 :: Zone e Lire :: Lajme

Shko poshtë

Mbërrin Tiger–text, shpëtimtari i tradhtarëve

Mesazh nga Vizitor prej Thu 18 Mar 2010 - 1:08

Mbërrin Tiger–text, shpëtimtari i tradhtarëve
Lajme të mira për tradhtarët dhe kurorëshkelësit. Mbërriti
Tigertekst, një aplikim revolucionar që do ju shpëtojë nga telashet e sidomos
zbulimi i tradhtisë nga partnerët tuaj, përmes mesazheve të celularit. Ky
aplikim për ironi të fatit ka emrin e tradhtarit më të madh të golfit Tiger
Uoods, i cili kishte një të dashur për çdo muaj të vitit. Tigertext instalohet
në celular dhe fshin mesazhet jo vetëm nga celulari i dërguesit dhe nga ai i
marrësit, por edhe kopjet e mbetura në rrjet në një afat të caktuar nga vetë
përdoruesi. Kështu nëse dërgon një mesazh të sikletshëm dhe më pas pendohesh,
përdor Tigertext dhe askush nuk do të ketë prova për ekzistencën e tij. Është
perfekt pra për politikanët biznesmenët që duan të ngacmojnë të dashurat pa
dijeninë e grave, por nuk duan të lënë pas gjurmë por edhe për adoleshentët dhe
njerëzit e tjerë, që kur janë të prirë të dërgojnë në mesazhe tekste jo fort të
këndshme dhe që pasi u del pija duan t'i bien murit me kokë. Megjithatë
Tigertekst nuk është për të gjithë. Ka njerëz që nuk e shohin tradhtinë as kur e
kanë përpara.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mbërrin Tiger–text, shpëtimtari i tradhtarëve

Mesazh nga Vizitor prej Thu 18 Mar 2010 - 1:17

Qfar nuk shpikin bota mashkullore vetem te tradhetojn lirshem
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mbërrin Tiger–text, shpëtimtari i tradhtarëve

Mesazh nga Inamso87 prej Thu 18 Mar 2010 - 8:03

Eee ketu se dij nese vetem meshkujt e bejne kete gje.!!??
avatar
Inamso87
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 730
 <b>Piket</b> Piket : 830
Regjistruar : 12/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : TETOVË, FYROM

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mbërrin Tiger–text, shpëtimtari i tradhtarëve

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Zone e Lire :: Lajme

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi