Pengmarrje dhe grabitje me armë në mes të Tiranës

 :: Zone e Lire :: Lajme

Shko poshtë

Pengmarrje dhe grabitje me armë në mes të Tiranës

Mesazh nga Geri prej Fri 19 Mar 2010 - 6:44


Tirana ka përjetuar
momente frike ne mesditë, kur një person me një pistoletë në dorë ka
mbajtur peng për rreth 45 minuta një vajzë në mes të kryeqytetit, pak
metra nga selia e Presidences dhe zonës se ish-bllokut. (Shiko pamjet
ekskluzive
)


Nje djale 23-vjecar ka hyre i
armatosur ne nje degë banke, dhe pas grabitjes ka marrë peng një
kalimtare, te cilen e ka mbajtur deri ne momentin e fundit, ku u kap nga
policia.

I riu Romeo Leka, sipas policisë me precedentë penalë
në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, është gjendur nën rrethimin e bluve,
pas grabitjes së një banke, rreth ores 12:40, ne afersi te Librit
Universitar.

Leka, i armatosur, i drejtoi vajzës së re
pistoletën dhe kërcënoi policinë se do ta vrasë atë

Duke e
kërcënuar me pistoletë, ai e ka terhequr pas vetes vajzën nga Libri
Universitar, deri tek hyrja e Presidencës, ku edhe ka përfunduar
ushtrimi i dhunës dhe kërcënimet e vazhdueshme ndaj policisë dhe
njerëzve rreth e rrotull.
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pengmarrje dhe grabitje me armë në mes të Tiranës

Mesazh nga Inamso87 prej Fri 19 Mar 2010 - 12:32

ncncncn Cka nuk ndodh ne Tiranen e cudirave...e paska pa ne filmat e HOLLYWOODit ky kete skene edhe e paska vene ne zbatim ne mes te Tiranes...Zot! cfare njerez mban kjo toke
avatar
Inamso87
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 730
 <b>Piket</b> Piket : 830
Regjistruar : 12/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : TETOVË, FYROM

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pengmarrje në Tiranë

Mesazh nga Interesant prej Sat 20 Mar 2010 - 1:40

avatar
Interesant
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1110
 <b>Piket</b> Piket : 1115
Regjistruar : 24/10/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Peja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pengmarrje dhe grabitje me armë në mes të Tiranës

Mesazh nga Gjimnazistja prej Tue 6 Apr 2010 - 7:49

Tema "Pengmarrje ne Tirane" u bashkua me temen " Pengmarrje dhe grabitje me arme ne mes te Tiranes."
Respekt.
avatar
Gjimnazistja
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1685
 <b>Piket</b> Piket : 1786
Regjistruar : 27/02/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : rreth e rrotull

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pengmarrje dhe grabitje me armë në mes të Tiranës

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Zone e Lire :: Lajme

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi