Përmbyset autoboti me naftë, bllokohet rruga

 :: Zone e Lire :: Lajme

Shko poshtë

Përmbyset autoboti me naftë, bllokohet rruga

Mesazh nga Erisa1 prej Sun 21 Mar 2010 - 23:54

Përmbyset autoboti me naftë, bllokohet rruga
22/03/2010 10:35

Bllokohet aksi
nacional Gjirokastër-Tepelenë nga përmbysja e një autoboti me
karburant, i cili ka marrë zjarr.

Aksi është bllokuar në afërsi të
fshatit Subash, ndërkohë që forca zjarrfikësish ndodhen në vendngjarje.

Nuk
ka njoftime për të lënduar dhe policia ka izoluar zonën për të evituar
demet ne njerez.
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Zone e Lire :: Lajme

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi