Kriza, demokratët ftojnë socialistët

 :: Zone e Lire :: Lajme

Shko poshtë

Kriza, demokratët ftojnë socialistët

Mesazh nga Erisa1 prej Sun 21 Mar 2010 - 23:57

Kriza, demokratët ftojnë socialistët
21/03/2010 17:55


Partia Demokratike
reagoi menjëherë, pasi opozita deklaroi se ngritja e komisionit hetimor
për zgjedhjet është në kundërshtim me rregulloren dhe me kërkesën për
hapjen e kutive.

Sipas demokrateve mospjesëmarrja në
votim e socialistëve konfirmon se alternativa e vetme e kreut të
opozitës është bojkoti dhe bllokimi.

Megjithatë demokratet,
nepërmjet, kryetarit të Partisë Demokratike për Tiranën, Aldo Bumci,
ftuan socialistët të nisin së bashku punën në komisionin hetimor për
zgjedhjet.
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Zone e Lire :: Lajme

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi