great albania!

Shko poshtë

great albania!

Mesazh nga perezhuez prej Sun 28 Mar 2010 - 4:22

njerëz
Hi,
Unë jam këtu për të pranishëm për ju dhe të ndaj me ju
një gjë të vërtetë të madh që kam gjetur në internet këtë
javë. Unë kam qenë surfing në disa organizatave rinore dhe
lëvizjet dhe këtu është ajo që kam gjetur me të vërtetë
interesante.
Anti zhvillimit ekonomik evropian krizat rinore
lëvizjes (paraqitja zyrtare e tyre në internet është në ndërtim
në këtë moment). Ky është emri i plotë i organizatës që e
ndihmon të gjithë njerëzit e gjithë Evropës me lidh ata, dhe
pastaj i ndihmuar ato të marrin donacione nëpërmjet organizimit të
tyre. Kjo është një organizatë jo fitimprurëse rreptësisht
qëllimi i të cilit është për të ndihmuar njerëzit në këtë
kohë të vështira ekonomike.
Koncepti i këtij programi është
të lidhë njerëzit në "rrjeteve sociale".
Si
punon kjo?
Programi i tërë
është në varësi në mënyrë rigoroze në ndershmërinë e tij e
pjesëmarrësve. Nëse jeni të gatshëm të marrin pjesë këtu
është ajo që ju duhet të bëni:
Para së gjithash do t'ju
duhet të hapë një llogari të moneybookers.com Moneybookers (kjo
është totaly lirë), dhe arsyen për hapjen e kësaj llogarie është
se: - ai është vendi ku ju do të merrni donacionet

-Ne
zgjodhi Moneybookers sepse ajo ofron vetëm përdor në mënyrë
rigoroze ligjore dhe transaksionet, prandaj ju mund të jeni 100% i
sigurt se ju nuk do të jetë mashtruar

-Është
e lehtë dhe të sigurt për t'u përdorur, kështu që lehtë mund
të tërheqë donacione që ju recive në llogarinë tuaj bankare ose
kartë kredie

-Sigurimi
i jetës private, ju do të jetë e njohur vetëm me e-mail tuaj, për
të cilat është e vetmja gjë e anëtarë të tjerë duhet të dini
për ju dërgoj një donacion
Pas hapjes këtë llogari ju duhet
ta ngarkoni vetëm 6 euro në këtë llogari dhe ta dërgojnë atë
përmes Moneybookers për te këto anëtarë (keni nevojë vetëm për
e-mail e tyre-për të dërguar në Moneybookers):
1.nsdeja @
yahoo.com 3 euro
2.vocidad @ yahoo.com 2Euros
3.fffolksi
@ rocketmail.com 1Euro

fushë Deklarata ju duhet të
plotësoni në e-mail do të shihni se ka "Donation". Kjo
është se si hyjnë në programin dhe se si ju do të merrni
donacionet shumë.
Pas compliting këtë hap, ju do të dërgojë
një e-mail për eaccydm@yahoo.com në të cilën ju konfirmoni
transaksioneve tuaja dhe në këmbim do të pranoni numër unik të
referencës (7digit personal-numri explenation do të ndjekë në
e-mail do të dërgohet prapa si sërish).
Pastaj
ju duhet ta kopjoni kete tekstin e tërë në Notepad ose Word, dhe
fshini postë elektronike në vendin e tretë (që ju dërgoi 1
euro), dhe në vend të tij, vendin e e-mail nga numri 2. me numrin
3., numri dhe 1. për numrin 2. Dhe se vënë Moneybookers
tuaj e-mail në vendin e parë.
Shembull: 1. tuaj e-mail

2.nsdeja
@ yahoo.com
3.vocidad
@ yahoo.com
Siç mund ta shikoni ju do të ardhshëm për të
marrë 3 euro e dhurimit për pjesëmarrës tjetër që ju merrni.

Ju duhet vetëm dy pasuesit të
recive 6 Euro (shuma ju dhuroi të disa anëtarëve të tjerë), dhe
më shumë se çdo gjë është vetëm donacion shpërblim për
you.To bërë këtë ju duhet të dërgoni këtë tekst (me e-mail
tuaj në vendin e parë) si shumë forumeve dhe grupeve të lajmeve
në vendin e juaj siç e dini (se ka mbi 10,000).
Dhe në
fund të mesazhit që do të duhet të shkruani numrin tuaj të
referencës unike:

sime. No: 3870001

Enjoy programin!
Smile

perezhuez
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 7
 <b>Piket</b> Piket : 16
Regjistruar : 28/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi