Baba në moshën 74 vjeçare falë bananes

 :: Zone e Lire :: Lajme

Shko poshtë

Baba në moshën 74 vjeçare falë bananes

Mesazh nga Vizitor prej Tue 30 Mar 2010 - 3:39

Baba në moshën 74 vjeçare
falë bananes


Gerry Burks është babai më i vjetër në Britani.
Vetëm disa javë para ditëlindjes së 75-të ai u bë baba i djalit të vogël Ryan,
fëmijës së dytë me bashkëshorten 34 vjeçe më të re se ai, Dawn.

Ky 74 vjeçar beson se për vitalitetin në
këtë moshë të shtyrë meritore është dashuria e bashkëshortes, mënyra e
shëndetshme e jetesës dhe shumë banane.Gerry me bashkëshorten Dawn, i martuar më 2003, kanë
edhe një djalë gjashtëvjeçar Danielin.Ata
dy u njohën më 1994 në Loth dhe një kohë të gjatë kanë qenë fqinjë dhe miq. Me
kohë miqësia u shndërrua në dashuri dhe ata vendosën të martohen.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Baba në moshën 74 vjeçare falë bananes

Mesazh nga Interesant prej Tue 30 Mar 2010 - 4:10

Bananja po kryka pune vlla hahahaha
avatar
Interesant
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1110
 <b>Piket</b> Piket : 1115
Regjistruar : 24/10/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Peja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Baba në moshën 74 vjeçare falë bananes

Mesazh nga Geri prej Tue 30 Mar 2010 - 4:12

Opopo ca bohet

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Baba në moshën 74 vjeçare falë bananes

Mesazh nga Vizitor prej Tue 30 Mar 2010 - 4:28

Geri shkruajti:Opopo ca bohet


e shef e ti akoma se bane ni fmi djali i ri
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Baba në moshën 74 vjeçare falë bananes

Mesazh nga Geri prej Tue 30 Mar 2010 - 4:30

Po se kam un fajn mo lal ..Pyt Erisen me mire

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Baba në moshën 74 vjeçare falë bananes

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Zone e Lire :: Lajme

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi