Familja e Klodit zhvendoset në Durrës

 :: Zone e Lire :: Lajme

Shko poshtë

Familja e Klodit zhvendoset në Durrës

Mesazh nga Vizitor prej Sat 3 Apr 2010 - 0:15

Familja e Klodit zhvendoset në Durrës


Familja e Klodian Celes ( homoseksualit ne shoun BigBrother )
banon ne Durres. Ky eshte reagimi i bere nga Policia e Lezhes, e cila reagoi sot
nisur nga lajmet e dhena ne median e shkruar dhe vizive, persa ju perket
kercenimeve te pretenduara se jane bere familjes Çela.

“Bejme me dije familjen Çela, duke ju premtuar se nuk kane dhe as nuk do kene
asnje lloj shqetesimi apo kercenimi nga asnje banor i Lezhes, ne cdo lloj
momenti kur ata duan te kthehen ne qytetin e Lezhes, dhe ne rast se do shfaqen
te tilla probleme do kete bashkepunim dhe perkrahje maksimale ndaj tyre”, –
thuhet ne njoftimin zyrtar.

Ato sqarojne se “prane Drejtorise tone apo Komisariatit te Policise Lezhe nuk
eshte bere asnje denoncim persa i perket ndonje kercenimi te mundshem te ndonje
pjestari te kesaj familjeje”.
Dje pati nje deklarate nga shoqata ne mbrojtje
te homoseksualeve ku kerkohej ndihma e qeverise per te mbrojtur familjen e
Klodian Celes.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Zone e Lire :: Lajme

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi