Arrestohet këngëtarja Liljana Kondakçi

 :: Zone e Lire :: Lajme

Shko poshtë

Arrestohet këngëtarja Liljana Kondakçi

Mesazh nga Erisa1 prej Sat 3 Apr 2010 - 2:36

Arrestohet këngëtarja Liljana Kondakçi
03/04/2010 15:00

Këngëtarja e njohur Liljana Kondakçi është arrestuar në qytetin e Selanikut,për llogari të drejtësisë italiane.
Sipas policise se kryeqendrës greke të veriut,Kondakçi ishte shpallur në kërkim prej disa vitesh dhe ështe një ndër anëtaret e një bande të trafikut të lendeve narkotike ne Itali. Ajo është dënuar në mungese prej drejtësise italiane me burg,ndërsa emri i saj ka dalë sërish në listën e personave të shumë kërkuar prej drejtësise,për një tjetër trafik lëndësh narkotike.

Ajo jetonte e fshehur në qytetin e Selanikut,në një banese të marrë me qira prej të afërmve të saj në këtë qytet. Arrestimi i 58- vjecares u bë i mundur prej agjentëve të anti-droges greke,mbas evidentimit të banesës së saj prej policisë italiane.

58-vjecarja do t'i dergohet gjykatës së Selanikut,e cila do të vendose për ekstradimin e saj drejt Italisë.
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Zone e Lire :: Lajme

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi