Sa % te muajve te vitit do te deshironit te zinte shkolla?

Shko poshtë

Sa % te muajve te vitit do te deshironit te zinte shkolla?

Mesazh nga Joani prej Tue 6 Apr 2010 - 7:22

Ketu mund te tregoni me "sinqeritet" se sa e doni ju shkollen.
avatar
Joani
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 142
 <b>Piket</b> Piket : 163
Regjistruar : 24/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa % te muajve te vitit do te deshironit te zinte shkolla?

Mesazh nga Geri prej Tue 6 Apr 2010 - 7:32

Meqe kur ishem ne shkolle nuk na shtyhesh hic sepse e kisham mendje per lloto a per me bo noi loj bilardo a playston ecte dita dhe s'na shqetesonte shum hhehe
Por mendoj qe shkolle duhet te ket cdo dit si esht besoj se esht shum mire dhe 3 muj pushim.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa % te muajve te vitit do te deshironit te zinte shkolla?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 6 Apr 2010 - 7:35

Une do te thoja te kishe ndryshuar pak sikur ketu ne Gjermani sepse kemi me shpesh pushime por me pak keshtu qe nuk i harrojm mesimet se per tre muaj te fshihet gjithqka nga memorja!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa % te muajve te vitit do te deshironit te zinte shkolla?

Mesazh nga Gjimnazistja prej Tue 6 Apr 2010 - 7:37

Mua me pelqen kjo perqindje mujore qe kemi shkolle, por nuk me pelqen fakti qe nuk do te kete me shtyrje te diteve pushim nga festat.
avatar
Gjimnazistja
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1685
 <b>Piket</b> Piket : 1786
Regjistruar : 27/02/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : rreth e rrotull

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa % te muajve te vitit do te deshironit te zinte shkolla?

Mesazh nga Joani prej Tue 6 Apr 2010 - 7:37

90% shkolle dmth? hahhahahha
avatar
Joani
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 142
 <b>Piket</b> Piket : 163
Regjistruar : 24/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa % te muajve te vitit do te deshironit te zinte shkolla?

Mesazh nga Tila prej Tue 6 Apr 2010 - 23:45

50% dmth 50 me 50
avatar
Tila
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 144
 <b>Piket</b> Piket : 161
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa % te muajve te vitit do te deshironit te zinte shkolla?

Mesazh nga Miri prej Tue 6 Apr 2010 - 23:52

75 % me 25%
avatar
Miri
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1299
 <b>Piket</b> Piket : 1368
Regjistruar : 25/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa % te muajve te vitit do te deshironit te zinte shkolla?

Mesazh nga Burrelsja prej Sun 16 Jun 2013 - 18:33

30% jo 70%
avatar
Burrelsja
VIP
VIP

<b>Postime</b> Postime : 494
 <b>Piket</b> Piket : 496
Regjistruar : 26/03/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 23
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa % te muajve te vitit do te deshironit te zinte shkolla?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi