Me mire te dish apo me mire te kesh??

Shko poshtë

Me mire te dish apo me mire te kesh??

Mesazh nga Joani prej Thu 8 Apr 2010 - 5:34

si thoni ju
avatar
Joani
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 142
 <b>Piket</b> Piket : 163
Regjistruar : 24/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me mire te dish apo me mire te kesh??

Mesazh nga ZaNa prej Tue 18 May 2010 - 23:33

Me mir te Dish Se ta keshe Mos te dish.Kur din edhe ke!
avatar
ZaNa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 457
 <b>Piket</b> Piket : 460
Regjistruar : 18/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : N'Ralitet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me mire te dish apo me mire te kesh??

Mesazh nga ona prej Mon 2 Aug 2010 - 5:11

me mir te dish
avatar
ona
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 6
 <b>Piket</b> Piket : 6
Regjistruar : 02/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me mire te dish apo me mire te kesh??

Mesazh nga Tila prej Mon 2 Aug 2010 - 5:14

mir do ishen te dyja dhe te dish dhe te kesh, por meqe me duhet te zgjedh nje them me mire te dish.
avatar
Tila
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 144
 <b>Piket</b> Piket : 161
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me mire te dish apo me mire te kesh??

Mesazh nga Arla prej Mon 2 Aug 2010 - 6:41

Sigurisht qe te kesh, sepse kur ke arrin ti demonstrosh dijet.Me kohen qe ka ardhur sot cdo gje ka nje cmim.Varferia arrin te te kaploj dhe mendjen.
avatar
Arla
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2501
 <b>Piket</b> Piket : 2696
Regjistruar : 06/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me mire te dish apo me mire te kesh??

Mesazh nga Vizitor prej Mon 2 Aug 2010 - 8:30

Me mire te dish,se nese din edhe do kesh!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me mire te dish apo me mire te kesh??

Mesazh nga Merisa prej Wed 4 Aug 2010 - 3:21

me mire eshte te dish, sepse kur ke dije ke gjithqka,dija eshte pasuria me e madhe qe ka njeriu
avatar
Merisa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 8930
 <b>Piket</b> Piket : 9170
Regjistruar : 26/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne zemren e...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me mire te dish apo me mire te kesh??

Mesazh nga Geri prej Wed 4 Aug 2010 - 9:45

Me mir te kesh ,

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me mire te dish apo me mire te kesh??

Mesazh nga Vizitor prej Sat 11 Sep 2010 - 2:32

Qe te dyja bashk , te kesh do te thot qe dhe do dish, dhe tjetra te dish dhe do kesh patjeter.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me mire te dish apo me mire te kesh??

Mesazh nga Elhamiu prej Sat 11 Sep 2010 - 2:34

Viola shkruajti:Qe te dyja bashk , te kesh do te thot qe dhe do dish, dhe tjetra te dish dhe do kesh patjeter.

nime
avatar
Elhamiu
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 599
 <b>Piket</b> Piket : 607
Regjistruar : 23/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Gjilane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me mire te dish apo me mire te kesh??

Mesazh nga Ervin Domi prej Thu 23 Sep 2010 - 1:52

me mir te dish sete kesh....se kur din arrin edhe te kesh...!!!
avatar
Ervin Domi
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 8
 <b>Piket</b> Piket : 8
Regjistruar : 18/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me mire te dish apo me mire te kesh??

Mesazh nga Burrelsja prej Sun 16 Jun 2013 - 18:31

tdi se me pas sdo dish si me i perdor
avatar
Burrelsja
VIP
VIP

<b>Postime</b> Postime : 494
 <b>Piket</b> Piket : 496
Regjistruar : 26/03/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 23
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me mire te dish apo me mire te kesh??

Mesazh nga Shaban Cakolli prej Wed 12 Feb 2014 - 9:14

te dije
avatar
Shaban Cakolli
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3445
 <b>Piket</b> Piket : 3590
Regjistruar : 24/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me mire te dish apo me mire te kesh??

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi