Rracizmi i Greqise ndaj Shqiperis.

 :: Sondazhe

Shko poshtë

Cilet nga Shtetet qe kufizojne me Shqiperine, Urreni me shum...?

- Italin
 
- Greqin
 
- Maqedonin
 
- Serbin
 
- Maln e Zi
 
- Asnje
 
 
 
Shiko rezultatin

Rracizmi i Greqise ndaj Shqiperis.

Mesazh nga Erisa1 prej Fri 9 Apr 2010 - 22:10

Ditet e fundit kemi pare shum thenie rraciste te Grekve ndaj shrteteve qe ata kane fqinj.
Nder to ishte dhe Shteti yne Shqiperia.

Vfar keni ju per ti thene ketyre akteve te shemtuar.
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Rracizmi i Greqise ndaj Shqiperis.

Mesazh nga Shpejtimi prej Sun 4 Jul 2010 - 20:53

- Greqin
- Serbin
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Sondazhe

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi