Sa mendoni se shqiptarët janë vetvetja!!??

 :: Sondazhe

Shko poshtë

Sa mendoni se shqiptarët janë vetvetja dhe a janë të prekur nga mania e imitimit të njerëzve të famshëm!!??

0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
100% 100% 
[ 1 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
 
Totali i votave : 1

Sa mendoni se shqiptarët janë vetvetja!!??

Mesazh nga Inamso87 prej Thu 15 Apr 2010 - 12:21

Sa mendoni se shqiptaret janë të përfshirë nga mania e quajtur "IMITIM" që çdo ditë e më shumë po e zhduk individualitetin (atë që të bën të veçantë nga e gjithë bota) sidomos në botën perendimore dhe orienton njerëzimin kah shëndrimi i jetës së tyre ne një kopje të ndonjë personazhi apo "ylli" të botës së showbizit ??
avatar
Inamso87
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 730
 <b>Piket</b> Piket : 830
Regjistruar : 12/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : TETOVË, FYROM

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa mendoni se shqiptarët janë vetvetja!!??

Mesazh nga Niku prej Tue 18 May 2010 - 4:44

Shqiptari esht vet vetja 100% po nuk e shfaqin ate qe jan te te vertet po kan mahnin e tyre si cdo shqiptar qe te behen dhe ata si gjithe te tjeret duan te arrisin sa me shum skuse ne jeten e tyre prandaj kjo gje besoj i prish na pak
avatar
Niku
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 945
 <b>Piket</b> Piket : 995
Regjistruar : 30/01/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tirane

http://www.hapesirajone.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Sondazhe

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi