Dita ime nis ....

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtë

Dita ime nis ....

Mesazh nga Geri prej Wed 22 Apr 2009 - 4:57

First topic message reminder :

Dita ime nis ....me nji kaffe ne mengjes
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Re: Dita ime nis ....

Mesazh nga Merisa prej Wed 27 May 2009 - 18:47

me nje kafe
avatar
Merisa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 8930
 <b>Piket</b> Piket : 9170
Regjistruar : 26/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne zemren e...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dita ime nis ....

Mesazh nga Erisa prej Wed 3 Jun 2009 - 5:00

Me kaffe
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dita ime nis ....

Mesazh nga Vizitor prej Mon 14 Dec 2009 - 3:44

Kaffen time qe srri dote pa te pastaj me punen qe mengjes heret
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dita ime nis ....

Mesazh nga Rifati prej Mon 14 Dec 2009 - 11:29

me kafe
avatar
Rifati
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 92
 <b>Piket</b> Piket : 95
Regjistruar : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dita ime nis ....

Mesazh nga Vizitor prej Mon 14 Dec 2009 - 23:29

Dita ime nis me lot,dhe kujtime te pandalura
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dita ime nis ....

Mesazh nga Rifati prej Tue 15 Dec 2009 - 6:51

kafe dhe pune
avatar
Rifati
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 92
 <b>Piket</b> Piket : 95
Regjistruar : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dita ime nis ....

Mesazh nga Vizitor prej Tue 15 Dec 2009 - 7:29

Dita ime nis duke menduar se do vine dite me te mira per mua
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dita ime nis ....

Mesazh nga Erisa prej Tue 15 Dec 2009 - 21:28

Dita ime nis duke menduar per shpirtin tim

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dita ime nis ....

Mesazh nga Vizitor prej Wed 16 Dec 2009 - 3:09

Dita ime nis me mendime gjithmon
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dita ime nis ....

Mesazh nga MitrovicA prej Wed 16 Dec 2009 - 10:12

dita ime nis me BISMILAHE edh eme von me nje kaffe
avatar
MitrovicA
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3880
 <b>Piket</b> Piket : 3966
Regjistruar : 25/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dita ime nis ....

Mesazh nga Erisa prej Wed 3 Feb 2010 - 22:43

Dita ime nis si vellau im qe ka thon kur zgjohesh me Bismilah-rrahmani rahim dhe punet tjerea vin gjith mbar

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dita ime nis ....

Mesazh nga Interesant prej Wed 3 Feb 2010 - 22:47

pervec me Bismilah pas kesaj fillon puna Very Happy
avatar
Interesant
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1110
 <b>Piket</b> Piket : 1115
Regjistruar : 24/10/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Peja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dita ime nis ....

Mesazh nga Vizitor prej Thu 4 Feb 2010 - 5:39

Me vrull,uhh shpejt behem gati dhe ik ne shkolle
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dita ime nis ....

Mesazh nga Elhamiu prej Thu 4 Feb 2010 - 11:21

dita ime nis po sa hap syt mendoj si e si e sii vetem edhe nji her te me shikoj ajo qe dua , jo vetem ne mengjes por ter diten
avatar
Elhamiu
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 599
 <b>Piket</b> Piket : 607
Regjistruar : 23/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Gjilane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dita ime nis ....

Mesazh nga Geri prej Thu 4 Feb 2010 - 11:25

Dita ime tani nis duke fjet gjum gjume dhe ne fund prap gjume

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dita ime nis ....

Mesazh nga Vizitor prej Thu 4 Feb 2010 - 22:14

Dita ime nis qe ne 5 te mengjesit me ni kaffe pastaj iku ne pune mbasdite ne shkoll ,shyqyr sote e kam te lir ihaaaa deri tani isha gjume
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dita ime nis ....

Mesazh nga Erisa prej Thu 4 Feb 2010 - 23:04

mirmengjesi

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dita ime nis ....

Mesazh nga Vizitor prej Mon 15 Feb 2010 - 3:28

qe nga ora 5 mengjes me ni kaffe iku pune ne ora 2 jam ne shpi pastaj iku ne shkoll dhe ne mbramje gjume se lodhem shume
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dita ime nis ....

Mesazh nga MitrovicA prej Mon 15 Feb 2010 - 12:01

me nje kaffe nga ora 08 deri en ora 12 ne pun pastaj 1 or pauz e tani prej ores 13 deri ne ora 17 ne pun
avatar
MitrovicA
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3880
 <b>Piket</b> Piket : 3966
Regjistruar : 25/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dita ime nis ....

Mesazh nga Vizitor prej Tue 25 May 2010 - 1:09

Me kafen e mengjesit te ores 5
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dita ime nis ....

Mesazh nga Shaban Cakolli prej Tue 25 May 2010 - 6:45

ashtu kafe dhe pune
avatar
Shaban Cakolli
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3445
 <b>Piket</b> Piket : 3590
Regjistruar : 24/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dita ime nis ....

Mesazh nga Geri prej Tue 25 May 2010 - 6:48

Me nji larje sysh dhe nji hapje goje.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dita ime nis ....

Mesazh nga Shpejtimi prej Thu 30 Sep 2010 - 16:09

Dita ime nis ....kur ti hapi syte...
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dita ime nis ....

Mesazh nga Jerenim prej Fri 24 May 2013 - 10:01

me dicka shuum intersante..
avatar
Jerenim
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 166
 <b>Piket</b> Piket : 208
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : As un nuk edi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dita ime nis ....

Mesazh nga Erisa1 prej Fri 24 May 2013 - 11:02

Dta ime nis me nje got leng frutash
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dita ime nis ....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi