Ah sikur te isha

Faqja 39 e 39 Previous  1 ... 21 ... 37, 38, 39

Shko poshtë

sikur...........

Mesazh nga Geri prej Fri 24 Apr 2009 - 7:40

First topic message reminder :

sikur...........te kisha nji cigare tani ihuu
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Re: Ah sikur te isha

Mesazh nga Vizitor prej Fri 5 Mar 2010 - 22:09

Ah sikur te gjith te ishin me zemer te bardhe?!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ah sikur te isha

Mesazh nga Interesant prej Fri 5 Mar 2010 - 22:10

Ah sikur te gjithe te ishin me zemer te bardh, nuk do egzistonte ngjyra e zeze fare Very Happy
avatar
Interesant
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1110
 <b>Piket</b> Piket : 1115
Regjistruar : 24/10/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Peja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ah sikur te isha

Mesazh nga Merisa prej Fri 5 Mar 2010 - 23:05

Ah sikur te ishin te gjithe te lumtur nuk do te egzistonte pikellimi fare
avatar
Merisa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 8930
 <b>Piket</b> Piket : 9170
Regjistruar : 26/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne zemren e...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

ah sikur te isha.........

Mesazh nga Tila prej Wed 7 Apr 2010 - 20:47

sikur te ishet dhe njeher te vegjel miqt e forumit dmth koha te kthehesh mbrapa cfar do te benit?cfar mendoni se nuk keni bere dhe do kishet deshir ta benit?
avatar
Tila
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 144
 <b>Piket</b> Piket : 161
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ah sikur te isha

Mesazh nga Merisa prej Thu 8 Apr 2010 - 1:53

ah sikur te isha me shoqerine time
avatar
Merisa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 8930
 <b>Piket</b> Piket : 9170
Regjistruar : 26/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne zemren e...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ah sikur te isha

Mesazh nga Geri prej Thu 8 Apr 2010 - 4:11

Sikur te isha dhe nji her i vogel do stervitesha me shum te fitoja konkursin per futbollist e vetmja gje qe me ka ngel ne mendje qe mund te kem len pa ber.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ah sikur te isha

Mesazh nga Tila prej Thu 8 Apr 2010 - 4:18

mesoja djalit tend kete gje te pakten e shikon te yt bir pamvarsisht se vet e ke len pas dore
avatar
Tila
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 144
 <b>Piket</b> Piket : 161
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ah sikur te isha

Mesazh nga Geri prej Thu 8 Apr 2010 - 4:19

Tila shkruajti:mesoja djalit tend kete gje te pakten e shikon te yt bir pamvarsisht se vet e ke len pas dore
S'kam per te bo cuna un vetem goca

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ah sikur te isha

Mesazh nga Tila prej Thu 8 Apr 2010 - 4:21

asaj si dijet pastaj dhe goces beje futbolliste
avatar
Tila
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 144
 <b>Piket</b> Piket : 161
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ah sikur te isha

Mesazh nga Geri prej Thu 8 Apr 2010 - 4:25

Tila shkruajti:asaj si dijet pastaj dhe goces beje futbolliste
Po si dihet por dhe kete gje e kam mendu,Qe po bona nji djal do e boj futbollist

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ah sikur te isha

Mesazh nga Joani prej Thu 8 Apr 2010 - 5:25

ah sikur te isha femer ........ca do beja
avatar
Joani
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 142
 <b>Piket</b> Piket : 163
Regjistruar : 24/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ah sikur te isha

Mesazh nga Geri prej Thu 8 Apr 2010 - 5:27

Joani shkruajti:ah sikur te isha femer ........ca do beja
Pse ke pas deshir te ishe femer Joni

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ah sikur te isha

Mesazh nga Tila prej Thu 8 Apr 2010 - 5:30

cfar do beje?
avatar
Tila
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 144
 <b>Piket</b> Piket : 161
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ah sikur te isha

Mesazh nga Joani prej Thu 8 Apr 2010 - 5:41

do beja ate qe sbeni ju ose ate qe beni me veshtiresi......hahhahaha
avatar
Joani
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 142
 <b>Piket</b> Piket : 163
Regjistruar : 24/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ah sikur......

Mesazh nga Vizitor prej Sat 10 Apr 2010 - 20:51

bela shkruajti:Sikur te zhdukesha nga kjo bote......
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ah sikur te isha

Mesazh nga Vizitor prej Sat 10 Apr 2010 - 20:52

Ah Sikur.. +ah sikur te isha.
Keto dy tema kan kuptim te njejt me respekt nga viola
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ah sikur......

Mesazh nga Vizitor prej Sat 10 Apr 2010 - 20:56

Tila shkruajti:cfar do beje?
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ah sikur te isha

Mesazh nga Geri prej Fri 16 Apr 2010 - 4:43

Ah sikur mos te kisha lind fare.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ah sikur te isha

Mesazh nga Gentta prej Fri 16 Apr 2010 - 4:44

ah sikur mos te kisha egzistuar kurr do ishte me mire
avatar
Gentta
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 5553
 <b>Piket</b> Piket : 5573
Regjistruar : 11/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : se di

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ah sikur te isha

Mesazh nga Vizitor prej Fri 16 Apr 2010 - 4:44

Ah sikur te mos ta degjoj kete fjal Geri
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ah sikur te isha

Mesazh nga Tila prej Fri 16 Apr 2010 - 4:53

uaaa pse kaq pesimist shoqeria te jeni te lumtur qe keni lind
avatar
Tila
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 144
 <b>Piket</b> Piket : 161
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ah sikur te isha

Mesazh nga engjell a djall prej Sat 13 Nov 2010 - 5:51

ahh sikur te mbrosh te verteten me karakterin e paster njerezor, eshte kala e pamposhtur qofte nese e ke dhe nje bote te tere kunder vetes
avatar
engjell a djall
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 7372
 <b>Piket</b> Piket : 8226
Regjistruar : 25/04/2009

http://hapesira.forumotions.net/shkrimtare-shqiptare-f48/poezi-n

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ah sikur te isha

Mesazh nga Shpejtimi prej Tue 16 Nov 2010 - 16:34

a sikur te isha magjistar e te hy ne trurin e dikujt e ti spjegoj gjerat si jan....
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ah sikur te isha

Mesazh nga Burrelsja prej Sun 16 Jun 2013 - 18:24

engjelll e jo djalll
avatar
Burrelsja
VIP
VIP

<b>Postime</b> Postime : 494
 <b>Piket</b> Piket : 496
Regjistruar : 26/03/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 23
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ah sikur te isha

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 39 e 39 Previous  1 ... 21 ... 37, 38, 39

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi