Tiranë, sekuestrohet drogë, ndalohen disa persona

 :: Zone e Lire :: Lajme

Shko poshtë

Tiranë, sekuestrohet drogë, ndalohen disa persona

Mesazh nga Erisa1 prej Thu 22 Apr 2010 - 4:28

Tiranë, sekuestrohet drogë, ndalohen disa persona
22/04/2010 17:10

Një operacion antidrogë në kryeqytet bëri të mundur sekuestrimin e një sasie të konsiderueshme marijuane dhe ndalimin e disa personave.


Operacioni u krye nga sektori i antidrogës në Policinë e Tiranës, me mbështetjen e forcave RENEA.

Nuk dihen detaje të tjera nga ky zhvillim, ndërkohë që sipas informacioneve të fundit hetimet e policisë vijojnë ende.
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Zone e Lire :: Lajme

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi